Zamknij

Domino Inowrocław pewnie wygrywa z Obrą Kościan

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:38, 21.10.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie
Skomentuj

Domino Inowrocław we własnej hali podejmuje dziś drużynę BC Obra Kościan. Dzisiejszy przeciwnik podopiecznych Siergieja Żełudoka w ligowej tabeli sąsiaduje z Domino, więc zapowiada się wyrównane spotkanie.

AKTUALIZACJA PO MECZU:

Domino Inowrocław w niezłym stylu pokonało we własnej halo BC Obra Kościan 71:65 (15:19, 22:14, 16:21, 18:11).

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami mecz nie przebiegał pod zdecydowane dyktando żadnej z drużyn. Pierwsza kwarta zakończona czteropunktową przewagą gości, zmobilizowała inowrocławian. Druga odsłona meczu to pewne prowadzenie Domino. Po chwilowej zadyszce w trzeciej kwarcie, ostatnia część meczu, to znowu dobra gra Dominatorów i wygrana 18:11.

Najskuteczniejszym graczem Domino był Daniel Korólczyk, który zdobył 17 punktów. Dobre zawody zagrali też Grzegorz Sołtysiak - 16 pkt., Juliusz Barański 14 i Krzysztof Kozłowski 11.

W przyszłą sobotę Domino zagra na wyjeździe z MKS Sokół Międzychód.