Zamknij

Sam Żurawski to za mało. Noteć znowu przegrywa

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:41, 13.01.2018 Reporter ki24.info
Skomentuj

19. kolejka rozgrywek koszykarskiej I ligi to szansa dla KSK Noteć na podreperowanie punktowego dorobku. Dzisiejszym przeciwnikiem Biało-Niebieskich będzie drużyna Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Goście zajmują 8. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 7 zwycięstw i 10 porażek. Noteć po przegranej w Lesznie z pewnością przystąpi do meczu mocno zmotywowana. O ile o wygraną z Polonią było naprawdę trudno, to drużyna z Pruszkowa jest w zasięgu naszych.

Zapraszamy do kibicowania w hali widowiskowo-sportowej lub oglądania transmisji z meczu.  Relację realizuje nasz partnerski portal i-basket.pl. Początek spotkania o godz. 18.00.

#ZawszeNaCzasie

• Niestety, mimo prob nawiązania równorzędnej walki Noteć uległa Elektrobud-Investment ZB Pruszków 65:91.
  • Od pierwszej kwarty widać było przewagę drużyny gości, którzy dużo swobodniej od koszykarzy Noteci operowali piłką. Ta odsłona meczu zakończyła się wyraźną wygraną Pruszkowa 13:24.
  • Kolejne dwie kwarty nie przyniosły zmian. O ile druga - przegrana 18:22 - była w miarę wyrównana, to trzecia część spotkania to bezdyskusyjna siła gości i ich wygrana 12:23.
  • Ostatnia kwarta to próba nawiązania walki z Elektrobudem i remis 22:22. Punktowy dystans między drużynami był jednak nie odrobienia dla inowrocławian.
  • Warto zwrócić uwagę, że najlepiej punktującym zawodnikiem Noteci był weteran  Wojciech Żurawski, który na swoim koncie zapisał 20 punktów.
  • Na Noteci punkty zdobywali: Żurawski 20, Sroczyński 8, Paul 7, Małecki 7, Adamczewski 6, Szczepanik 6, Filipiak 6, Michalski 4, Lisewski 1.