Domino zdało ten egzamin. Politechnika Gdańska załatwiona

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:45, 11.02.2018 Reporter ki24.info

Po serii porażek koszykarze drugoligowego Domino Inowrocław w ostatniej kolejce wrócili na zwycięski szlak. Dzisiaj Dominatorzy na wyjeździe zmierzą się z Politechniką Gdańską.

Inowrocławianie mają tylko o 2 punkty więcej od gdańszczan i zajmują 6. miejsce w tabeli. Politechnika to ligowy średniak, ale nie wolno ich lekceważyć. W listopadzie nasza drużyna wygrała 77:67 i może to być dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem.

Relację z meczu będzie można oglądać w Internecie. Początek o godz. 18.00.

#ZawszeNaCzasie

• Wyjazdowe spotkanie Domino Inowrocław z Politechniką Gdańską okazało się prawdziwym horrorem, ale z happy endem
  • Po świetnej pierwszej kwarcie wygranej przez Dominatorów 25:16, zaczęły się schody w dół.
  • W drugiej odsłonie meczu wyraźnie lepsza była ekipa z Gdańska, wygrywając 17:14.
  • Po przerwie gospodarze nadal utrzymywali przewagę wygrywając trzecią kwartę 24:21.
  • Ostatnia część meczu mogła przyprawić o zawał. To walka punkt za punkt i ostatecznie wygrana Domino 25:21.
  • Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 78:85.
  • Punkty dla Domino zdobywali: Majer 20, Warchowski 20, Barański 12, Korólczyk 11, Kozłowski 8, Sołtysiak 8, Konieczka 6.