O tym meczu lepiej zapomnieć. Goplania w fatalnym stylu przegrywa ze Zniczem Rojewo

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 13:02, 17.03.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:06, 17.03.2018

Piłkarze A-klasowej Goplanii Inowrocław wracają dziś na boisko. W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej Biało-Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z ekipą Znicza Rojewo.

Goplania Inowrocław do rozgrywek przystępuje jako wicelider tabeli. Po nieco słabszej końcówce jesieni, podopieczni trenera Marcina Skonieczki intensywnie przepracowali okres przygotowawczy. Są też wzmocnienia. Do drużyny z Kujaw Markowice powraca Kamil Szefler. Z kolei z Czarnych Wierzchosławice przybył Tomasz Sobolewski. Do Goplanii wraca też jej wychowanek - Kacper Wróblewski. Niewykluczone, że na boisku zobaczymy też zakontraktowanego w ostatniej chwili pomocnika Łukasza Rybczyńskiego. Do tej pory grał on w Cuiavii Inowrocław. Niestety, z drużyną pożegnał się Damian Kempski, który wrócił do Piasta Złotniki Kujawskie.

#ZawszeNaCzasie

• Do przerwy Goplania remisuje ze Zniczem 1:1. Obie bramki padły z rzutów karnych.
  • Od 50. minuty na prowadzeniu gospodarze. Jest 2:1 dla Znicza.
  • W Rojewie miejscowy znicz prowadzi z Goplanią już 3:1.
  • 65. minuta i kolejna bramka dla Znicza. Goplania przegrywa już 1:4.
  • Na 10 minut przed końcem meczu Goplania strzela drugą bramkę - jest 4:2 dla Znicza
  • 90. minuta, rzut karny dla drużyny z Rojewa - zawodnik Znicza zamienia jedenastkę na bramkę. To już 5:2 dla gospodarzy i takim wynikiem kończy się to spotkanie.

Początek spotkania o godz. 15.00. Wszystkich kibiców informujemy, że począwszy od kolejnego spotkania będziemy transmitować większość meczów Goplanii Inowrocław.

[ZT]8607[/ZT]

komentarz(17)

WowWow

2 4

Ale wstyd. Nici z okręgówki. Śmiech na sali. A mieli się odbudować. Hahahaha 16:34, 17.03.2018

Odpowiedzi:1

KibicKibic

3 2

Za to cuiavia nie ma już raczej szans na awans do III Ligi. No chyba, że zrezygnują z gry wszystkie inne zespoły. 11:47, 18.03.2018

nieeeeeeenieeeeeee

3 2

*%#)!& Co jest?????? Nie ma kto grać?? 16:39, 17.03.2018

OooOoo

4 5

Klękajcie narody. Goplania w formie bo 4:0 wygrała z zawiszą. Z czym do okregówki? Znicz ich niszczy. Hahahaha 16:44, 17.03.2018

7 2

Miała być moc, a była a-ma-tor-ka. Skonieczka się nie nadaje na trenera. 17:09, 17.03.2018

Ste-fanSte-fan

10 2

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale. Prawdziwi kibice są z drużyną na dobre i na złe...Goplania Inowrocław!!! 18:05, 17.03.2018

Zielony trolZielony trol

4 1

Podziwiam Twoją miłość do Goplanii :). Razem zasiądziemy na trybunach przy Orlowskiej i powspominamy lata 90 - najlepsze w historii kujawskiego futbolu. :P 20:20, 17.03.2018

2 3

Po co te transmisje? Szkoda kasy. Po co katować tym czymś internautów. A odpowiedź na skład Goplanii - 1 zero. 2 zero...i tak dalej. 12:00, 18.03.2018

marek434marek434

6 1

Trollami typu "You" nie ma co się przejmować .Dziecko właśnie zabłysło w Internecie.Kibicem się jest na dobre i złe.Co do samego meczu ,to w obronie była tragedia.Brak "Kumana" był aż nadto widoczny.Ciężko będzie trenerowi załatać tę dziurę.Dużo też pracy przed trenerem w kwestii wychowawczej.Bo jeżeli między zawodnikami w przerwie prawie dochodzi do rękoczynów ,to nie jest za dobrze z atmosferą w drużynie.Ale teraz może być tylko lepiej
17:56, 18.03.2018