Ten mecz trzeba było wygrać i tak się stało. Goplania wraca na zwycięski szlak [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 12:00, 24.03.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 15:56, 25.03.2018

Po fatalnym początku rundy wiosennej rozpoczętej porażką ze Zniczem Rojewo, Goplania Inowrocław zagra dziś na własnym stadionie z Zagłębiem Piechcin.

Goplania utraciła fotel wicelidera i do spotkania z drużyną z Piechcina przystąpi z trzeciej pozycji w tabeli. Zagłębie to dość niewygodny przeciwnik, ale całkowicie w zasięgu Biało-Niebieskich. Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się pewnym zwycięstwem Goplanii 4:1. Kibice liczą więc na powtórkę tego wyniku, albowiem każdy punkt będzie miał znaczenie w drodze do awansu do V ligi.

Początek spotkania o godz. 15.00. Informujemy, że z przyczyn technicznych nie będziemy realizowali transmisji z tego meczu. Relacje LIVE ze spotkań Goplanii powrócą najprawdopodobniej od kolejnego meczu.

#ZawszeNaCzasie

• Wynik spotkania otworzył w 10. minucie Krystian Makowiecki. Mamy 1:0 dla Goplanii.
  • 10 minut później po zamieszaniu w polu bramkowym goście wyrównują - 1:1.
  • 2 minuty przed końcem pierwszej połowy sędzia dyktuje rzut karny dla Goplanii, który pewnie wykorzystuje Arkadiusz Makowiecki. Do szatni zawodnicy schodzą z wynikiem 2:1 dla Goplanii.
  • Po przerwie kolejne 2 trafienia dorzucił starszy z braci Makowieckich oraz Bartek Goczkowski. Jedną bramkę zdobyli też goście i mecz kończy się wygraną Goplanii 5:2.
  • Warto zauważyć, że najgroźniejsi rywale w drodze do awansu zagrali dziś dla Goplanii - KS Brzoza zremisowała ze Zniczem Rojewo, a Sparta Janowiec Wielkopolski uległa Mikrusowi Gesal Szadłowice.
  • Ta ostatnia drużyna będzie najbliższym przeciwnikiem Goplanii - 31 marca.