Zamknij

Udane otwarcie sezonu. Goplania wygrywa z Szubinianką

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:11, 11.08.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:12, 14.08.2018
Skomentuj

W niezłym stylu i co najważniejsze zwycięsko, Goplania Inowrocław zainaugurowała nowy sezon. Biało-Niebiescy dość pewnie pokonali Szubiniankę Szubin 5:2.

Goplania Inowrocław - Szubinianka Szubin 5:2 (2:1)

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego gospodarze pokazali, że nie będą gościnni dla Szubinianki. Intensywnie padający deszcz nie pomagał jednak w realizacji zamierzeń taktycznych. Błędów nie ustrzegł się słabo dysponowany bramkarz Goplanii. Tylko szczęściu i czujności własnych obrońców Pepis może zawdzięczać czyste konto niemal do końca pierwszej części meczu.

Strzelanie rozpoczął Dominik Kostrzak, który w 25. minucie w świetnym stylu główką pokonał bramkarza gości. Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się aktywny od początku meczu Michał Hałas. Wydawać by się mogło, że dwubramkowa przewaga wprowadzi spokój w szeregi Biało-Niebieskich i wynik utrzyma się do przerwy. Niestety, kilka minut przed końcem tej części meczu, niepewnie interweniował bramkarz gospodarzy i było 2:1.

[ZT]9938[/ZT]

Na szczęście podopieczni Dawida Żurawskiego na drugą połowę wyszli odpowiednio zmobilizowani, ale jednak to goście pierwsi zdobyli bramkę i mieliśmy 2:2. Taki wynik podziałał na zawodników Goplanii jak płachta na byka i zaczęło się. Na 3:2 podwyższył niezawodny Arkadiusz Makowiecki (63'). Popularny Maki dorzucił kolejne trafienie w 75 minucie z karnego, a na 7 minut przed końcem meczu piątą bramkę dla Goplanii strzelił Przemysław Czaplewski.

3 0

Chłopak z 16 z Goplanii... Majstersztyk w jego wykonaniu oby tak dalej! 20:00, 11.08.2018

5 2

Akurat stadion przy Wierzbinskiego jak i ''stary'' basen to były obiekty Goplanii , niestety władza ludowa Goplanię z nich wyrzuciła. Do stadionu miejskiego przytuliła się kujawia , która nigdy w historii swojego stadionu nie miała i nie ma go równiez obecnie. 10:44, 12.08.2018

1 7

no to sobie dalej grajcie na cmentarzu.... bo moim zdaniem taki klub jak GOPLANIA powinien być reprezentantem INOWROCŁAWIA i grać na normalnym stadionie -chodzę na GOPLANIE od lat 80-tych .i są ludzie którzy chcą zniszczyć klub a ty Czaja im w tym pomagasz . 16:30, 12.08.2018

kwkw

11 2

byłem na CUIAVI bo tak mi czas pasował -i co zauważyłem .Kibiców więcej z janikowa niż z INA .Kiedy te GRYMBOŁY z ratusza zaskoczą że coś jest nie tak . większość mieszkańców OLEWA cuiavię a ci na siłę ją promują ,w INIE TYLKO GOPLANIA amen. 16:53, 12.08.2018

Odpowiedz

nicknick

1 2

chyba kolega zapomnial jak goplania po spadku do a-klasy posilkowala sie zawodnikami CUIAVII i prabula przyjezdzal wlasnie do CUIAVII by blagac o wypozyczenia zawodnikow. Smiech na sali 23:04, 13.08.2018

1 0

a jak może być lepszy skład ,skoro nie ma nikogo co by inwestował w piłkę .Inowrocław jest za małe miasto żeby utrzymywać tyle zespołów piłkarskich ,nie wspominając o zespołach koszykarskich .Wszyscy dookoła mówią jedno miasto jeden klub ale nie ma się tym komu zająć .I mamy to co mamy ,CZYLI WIELKIE G.....NO . 17:28, 13.08.2018

KibicKibic

1 3

Goplania nigdy by nie awansowała gdyby nie zawodnicy z tak znienawidzonej
przez Was kibiców z Orłowskiej CUIAVII 20:39, 13.08.2018

nicknick

1 5

skoro cala orlowska zyje taka nienawiscia do cuiavii to powinniscie tez nienawidzic zawodnikow ktorzy w swoim cv maja wpisany klub z wierzbinskiego: Łukasz Rybczyński, Szymon Sobczak, Hubert Jabłoński, Arkadiusz Makowiecki, Krystian Makowiecki, Przemysław Czaplewski i młody Michał Kwiatkowski - to sa zawodnicy z ostatniego meczu z Szubinianka i oni wszyscy kiedys zalozyli na siebie barwy CUIAVII, zagrali w meczu, uczeszczali na treningi - i co, poki strzelaja gole to juz nie sa tacy zli??? Hipokryzja pelna geba.... 23:11, 13.08.2018

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

KopKop

0 0

Tu nie chodzi o zawodników tylko kasę jeden klub więcej kasy i można myśleć o awans się 07:14, 14.08.2018

KibicKibic

4 0

Coś w tym musi być ze uciekają z cuiavi do Goplani 10:07, 14.08.2018

Nick 2Nick 2

1 0

Tu bardziej chodzi o to co u góry w cuiavi. Mania wyższości u wszystkich w tym klubie. Zawodnicy są bogu ducha winni . A skoro zmienili klub to oznacza że to dostrzegli. A co do ostatniego wymienionego zawodnika. To polecam najpierw się nie wypowiadać jak się nie wie. 10:17, 14.08.2018

MiroMiro

4 1

Cuiawia to dno , dno , zawsze był ten klub dnem w powiecie .???? 18:49, 14.08.2018

zielonyzielony

1 2

dnem to jest poziom Twojej wypowiedzi, niepoparty żadnymi logicznymi oraz spójnymi argumentami 19:03, 14.08.2018

NiebieskiNiebieski

6 0

Gdyby roszak inaczej traktował wychowanków to może i by nie odchodzili z Cuiavii. Niestety, prezesik sam sobie na takie coś zasłużył i szczerze mówiąc czekam na derby Goplani z Cuiavia, żeby prezes zobaczył co tak na prawdę stracił i na czym mógł budować drużynę, zamiast sprowadzac zawodników z Ukrainy :)
A co do tego że chłopacy grają teraz dla Goplani ? Nic dziwnego, każdy chce zmienić coś w swoim życiu na LEPSZE. 10:33, 14.08.2018

Odpowiedz

CzajaCzaja

0 0

Kilka lat temu wielu zawodników Goplanii gralo u zielonych i stanowilo o jej sile, Kret,Mazda Pawlak etec albo teraz mlody Kura ,Jastrząb tak bywa,bez napiniki... 10:44, 14.08.2018