Praca na stanowisku specjalista ds. turystyki

Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna ogłasza nabór na stanowisko
SPECJALISTA DS. TURYSTYKI.

Opis stanowiska:
- praca w biurze Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, w informacji turystycznej (poniedziałek - piątek 9.00-17.00, sobota 9.00-13.00);
- udzielanie informacji turystycznej oraz kulturalnej o Inowrocławiu i Kujawach Zachodnich;
- prowadzenie sprzedaży produktów z oferty turystycznej m.in. wydawnictw, biletów autobusowych, biletów na imprezy kulturalne;
- udział w imprezach wystawienniczych;
- tworzenie produktów turystycznych;
- kreowanie pozytywnego wizerunku Inowrocławia i Kujaw Zachodnich;
- współtworzenie innowacyjnych rozwiązań dot. turystyki w Inowrocławiu;
- współpraca z branżą turystyczną.

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie lub wyższe,
- znajomość języka obcego ? angielskiego lub niemieckiego;
- bardzo dobra znajomość atrakcji turystycznych Inowrocławia i Kujaw Zachodnich;
- znajomość topografii miasta oraz regionu;
- dyspozycyjność (praca również w weekendy);
- miła prezencja i kultura osobista, otwartość, komunikatywność;
- kreatywność.
Mile widziane:
- doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta;
- doświadczenie w przyjmowaniu płatności gotówkowych;
- prawo jazdy kat. B, samochód osobowy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- poznanie środowiska turystycznego województwa kujawsko-pomorskiego;
- możliwość uczestnictwa w wydarzeniach promujących województwo.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@inlot.com.pl lub przyniesienie dokumentów do biura InLOT przy ul. Królowej Jadwigi 3 w Inowrocławiu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

tel. 663 732 772
email. biuro@inlot.com.pl

2017-05-18 12:28:05