Wytańczyli mistrzowskie tytuły. Sukcesy szkoły tańca z Inowrocławia

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:14, 27.03.2017 M.A
Skomentuj Młode tancerki ze Szkoły Tańca Raz Dwa Trzy. Fot. nadesłane Młode tancerki ze Szkoły Tańca Raz Dwa Trzy. Fot. nadesłane

W sobotę w Białych Błotach koło Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji WADF w tańcu nowoczesnym. Reprezentujące Szkołę Tańca RAZ DWA TRZY tancerki wróciły z imprezy z kilkoma znaczącym tytułami.

Tytuły Mistrzów Polski zdobyli: Antonina Ciesielska w kategorii "Solo Jazz do lat 8", grupa Mały Sweet w kategorii "Formacje jazz do lat 8", grupa taneczna Sweet w kategorii "Formacje Artistic Dance Show do lat 11".

Sukcesy na swym koncie odnotowali też: Magda Znajdek - wicemistrzyni Polski w kategorii solo jazz do lat 8, grupa Sweet Mini - wicemistrzowie Polski w kategorii miniformacje jazz do lat 11.

Wysokie miejsca zajęli też: Weronika Bartczak - 5 miejsce (finał)  w kategorii solo jazz do lat 8, Zuzia Wąż - 7 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 8, Julita Piechnik - 6 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 11 oraz Alicja Lewandowska - 8 miejsce (finał) w kategorii solo jazz do lat 11. Już w maju dziewczęta będą reprezentować Inowrocław i Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy!

W niedzielę również w Białych Błotach odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza, gdzie w kategorii "Formacje - inne formy tańca do lat 11" III miejsce wywalczyły tancerki z reprezentującej Janikowo grupy GLOW.