Harmonogram imprez na Dni Inowrocławia
Lotnisko Aeroklubu Kujawskiego:
SOBOTA, 9 czerwca
Lotnisko Aeroklubu Kujawskiego:
10.00-18.00, Park Solankowy - Jarmark Kujawski.
Pierwsza trasa jest zgodna z trasą linii nr 27. Autobusy będą oznakowane w zależności od kierunku jazdy: Os. RĄBIN lub TORUŃSKA. Trasa przejazdu: Toruńska - Laubitza - Dworcowa - Kopernika - Roosevelta - Niepodległości - 800-lecia - Wojska Polskiego - Niepodległości - Roosevelta - Kopernika - Dworcowa - Laubitza - Toruńska do pętli autobusowej przy Lotnisku.
Godziny odjazdów z pętli przy ul. Toruńskiej: 16.45, 17.05, 17.36, 17.56, 18.16, 18.36, 18.56, 19.16, 19.36, 19.56, 20.16, 20.36, 20.56, 21.11, 21.27, 21.55, 22.10, 22.55, 23.00.
Godziny odjazdów z przystanku przy al. 800-lecia: 16.15, 16.36, 17.06, 17.25, 17.37, 17.57, 18.16, 18.36, 18.56, 19.16, 19.36, 19.56, 20.15, 20.35, 20.55, 21.14, 21.29k, 21.45, 22.13, 22.28, 23.13k, 23.18k. Legenda: k - oznacza kurs z Rąbina do al. Kopernika/Sąd i zjazd do zajezdni.
Druga trasa, zgodna z trasą linii nr 12 na odcinku: Toruńska - Łokietka). Autobusy będą oznakowane: ŁOKIETKA lub TORUŃSKA w zależności od kierunku jazdy. Trasa: Toruńska - Jacewska - Działowa - Św.Ducha - Cegielna - Łokietka.
Godziny odjazdów z pętli przy ul. Toruńskiej. 18.50, 19.25, 20.05, 20.45, 21.20, 21.50, 22.20, 22.50M.
Godziny odjazdów z przystanku przy ul. Łokietka; 18.37, 19.10, 19.50, 20.30, 21.05, 21.35, 22.05, 22.35. Ponadto zostanie wykonany kurs z Mątew przez Szymborze do ul. Toruńskiej o godz: 18.20 oraz kurs powrotny z ul. Toruńskiej do Szymborza i Mątew o godz: 22.50.
Trasa przejazdy: Mątwy - Poznańska - Przybyszewskiego - Szymborska - Marulewska - Cegielna - Łokietka - Cegielna - Św.Ducha - Działowa - Jacewska - Toruńska do pętli. Oznakowanie autobusów: TORUŃSKA lub SZYMB.-MĄTWY. Autobusy będą się zatrzymywały na wszystkich przystankach trasy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz