Zamknij

Magazynier-doposażenie stanowiska pracy (nr 0689)

Miejsce pracy: Równinna 22, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towarów, umieszczanie towarów na hali magazynowej za pomoca wózka podnośnikowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku magazynier
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SKUMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Równinna 22, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 797644698
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie wydane przez PUP Inowrocław
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Mycie i dezynfekcja samochodów, pomieszczeń, powierzchni z użyciem urządzenia parowego.
      StPr/24/0988
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      utrzymanie czystości w budynku, 2-zmiany
      StPr/24/0989
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Praca związana z w/w stanowiskiem. Staż technika farmaceutycznego oraz sposób i tryb jego odbywania określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2002r. w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego. Zgodnie z rozporządzeniem, staż technika farmaceutycznego nadzorowany jest przez opiekuna, tj. kierownika apteki lub farmaceutę przez niego wyznaczonego. Technik farmaceutyczny po odbyciu stażu w aptece staje się osobą wykwalifikowaną do świadczenia usług farmaceutycznych w zakresie swoich uprawnień zawodowych, przewidzianych w ustawie Prawo farmaceutyczne.
      StPr/24/0358

      przewóz szyb zespolonych, hartowanych
      StPr/24/0982
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
      StPr/24/0969

      pakowanie plastikowych elementów do zniczy
      StPr/24/0965

      przygotowywanie posiłków
      StPr/24/0966

      sprzątanie pokoi ew. restauracji, kuchni
      StPr/24/0956

      praca na recepcji hotelowej
      StPr/24/0957

      Sprzątnie biur
      StPr/24/0959
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN