Zamknij

ślusarz

Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 110, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ślusarskie , obsluga elektronarzędzi, szlifierki; 2-zmiany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
    • ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo kat. B
      • obsługa komputera MS Ofice
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TAIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: KRÓLOWEJ JADWIGI 1, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Mycie i dezynfekcja samochodów, pomieszczeń, powierzchni z użyciem urządzenia parowego.
        StPr/24/0988
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        utrzymanie czystości w budynku, 2-zmiany
        StPr/24/0989
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        Praca związana z w/w stanowiskiem. Staż technika farmaceutycznego oraz sposób i tryb jego odbywania określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2002r. w sprawie odbywania praktyki w aptece przez technika farmaceutycznego. Zgodnie z rozporządzeniem, staż technika farmaceutycznego nadzorowany jest przez opiekuna, tj. kierownika apteki lub farmaceutę przez niego wyznaczonego. Technik farmaceutyczny po odbyciu stażu w aptece staje się osobą wykwalifikowaną do świadczenia usług farmaceutycznych w zakresie swoich uprawnień zawodowych, przewidzianych w ustawie Prawo farmaceutyczne.
        StPr/24/0358

        przewóz szyb zespolonych, hartowanych
        StPr/24/0982
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego
        StPr/24/0969

        pakowanie plastikowych elementów do zniczy
        StPr/24/0965

        przygotowywanie posiłków
        StPr/24/0966

        sprzątanie pokoi ew. restauracji, kuchni
        StPr/24/0956

        praca na recepcji hotelowej
        StPr/24/0957

        Sprzątnie biur
        StPr/24/0959
        wynagrodzenie od od 2 121 PLN