Sekretarka Zespołu Prezydialnego Wydziału Ogólnego Komendy Powiatowej Policji w

Miejsce pracy: Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: osoba na tym stanowisku m.in: -wykonuje czynności kancelaryjno-biurowe, -zapewnia komórkom i jednostkom organizacynym KPP w Inowrocławiu wyposażenia w postaci pieczęci i stempli służbowych, -pełni funkcję redaktora strony podmiotowej BIP, -realizuje wnioski o udzielenie informacji publicznej, -obsługuje pocztę elektroniczną, skrzynkę e-PUAP, e-Doręczenia. Warunki pracy: -praca w siedzibie urzędu -praca przy komputerze powyżej połowy dzennego czasu pracy -nie występują uciążliwe/szkodliwe warunki pracy -budynek główny komendy częściowo przystosowany dla osób ze szczególnymi potrzebami (toaleta przystosowana dla osób ze szczególnymi potrzebami, winda prowadząca na parterbudynku). Brak udogodnień do poruszania się między kondygacjami budynku głównego prowadzi w pozostałych budynkach komendy, w tym w budynku, w którym znajduje się oferowane stanowisko pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania niezbędne: -wykształcenie średnie, -biegła obsługa komputera, -dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność, rzetelność, komunikatywność, asertywność, -zgodnie z art. 3c i art. 46 ustawy z dnia 16+ września 1982r. o pracownikch urzędów państwowych w Urzędzie nie może być zatrudniona osoba , która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jęsli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r. -posiadanie obywatelstwa polskiego, -korzystanie z pełni praw publicznych, -nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślnr przestępstwo skarbowe Wymagania dodatkowe: -staż pracy co najmniej 6 miesięcy -doświadczenie w pracy biurowej -znajomość pracy biurowej -umiejętność pracy w zespole Pracodawca oferuje: -możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy -miejsce do odświeżenia się -pomieszczenie lub stojaki na rowery na trenie urzędu -miejsce do ćwiczeń (siłownia)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KOMENDA POWIATOWA POLICJI
    Adres: Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 47 7528293
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty niezbędne: -CV i list motywacyjny, -kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, -oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sier
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, Termin: 14.05.2024
    Osoba na tym stanowisku: -Przyjmuje wnioski paszportowe, w tym weryfikuje ich poprawność, pobiera odciski linii papilarnych klientów oraz pobiera opłaty paszportowe przy użyciu terminala płatniczego, uwierzytelnia zgody rodziców na wnioskach o wydanie dzieciom paszportów, celem potwierdzenia tożsamości osób uprawnionych do złożenia tych wniosków i udziela informacji w tym zakresie celem umożliwienia klientom uzyskanie paszportu -Wydaje dokumenty paszportowe wraz z weryfikacją linii papilarnych klientów realizując zadanie przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego, celem odebrania paszportów przez klientów -Przekazuje wnioski paszportowe do personalizacji w Centrum Personalizacji Dokumentów, po sprawdzeniu pod względem formalnym i kompletności oraz opracowaniu w Paszportowym Systemie Obsługi Obywatela (PS2O) -Przyjmuje i przygotowuje spersonalizowane dokumenty paszportowe wprowadzając je do depozytu systemowego i depozytu alfabetycznego w celu umożliwienia wydania paszportów klientom -Obsługuje zbiór ,,Rejestr Dokumentów Paszportowych. Porządkuje i opracowuje dokumentację zakończonych spraw w celu przekazania jej do archiwum zakładowego -Zajmuje się personalizacją paszportów tymczasowych oraz prowadzeniem magazynu książeczek paszportowych i wklejek Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, nietypowe godziny pracy (w tym dyżury), zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa). Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym na II piętrze, w budynku dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością (winda, platforma dla osób z niepełnosprawnością, toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze budynku). Wejście do budynku od al. Ratuszowej 36, 88-100 Inowrocław. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Praca wymaga poruszania się między pokojami na II piętrze. Adres Urzędu: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 3 85-950 Bydgoszcz Miejsce wykonywania pracy: Inowrocław al. Ratuszowa 36, 88-100 Inowrocław 88-100 Inowrocław Co oferujemy: -Dodatek stażowy (od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy) -Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka) -Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7:00-8:00, za wyjątkiem wtorku) -Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników -Możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia grupowego pracownika i członków jego rodziny
    StPr/24/1112
    wynagrodzenie od od 5 091,48 PLN

    Osoba na tym stanowisku: - Przyjmuje wnioski paszportowe, w tym weryfikuje ich poprawność, pobiera odciski linii papilarnych klientów oraz pobiera opłaty paszportowe przy użyciu terminala płatniczego, uwierzytelnia zgody rodziców na wnioskach o wydanie dzieciom paszportów, celem potwierdzenia tożsamości osób uprawnionych do złożenia tych wniosków i udziela informacji w tym zakresie celem umożliwienia klientom uzyskanie paszportu - Wydaje dokumenty paszportowe wraz z weryfikacją linii papilarnych klientów realizując zadanie przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego, celem odebrania paszportów przez klientów - Przekazuje wnioski paszportowe do personalizacji w Centrum Personalizacji Dokumentów, po sprawdzeniu pod względem formalnym i kompletności oraz opracowaniu w Paszportowym Systemie Obsługi Obywatela (PS2O) - Przyjmuje i przygotowuje spersonalizowane dokumenty paszportowe wprowadzając je do depozytu systemowego i depozytu alfabetycznego w celu umożliwienia wydania paszportów klientom - Obsługuje zbiór ,,Rejestr Dokumentów Paszportowych. Porządkuje i opracowuje dokumentację zakończonych spraw w celu przekazania jej do archiwum zakładowego - Zajmuje się personalizacją paszportów tymczasowych oraz prowadzeniem magazynu książeczek paszportowych i wklejek Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej, nietypowe godziny pracy (w tym dyżury), zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa). Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym na II piętrze, w budynku dostosowanym dla osób z niepełnosprawnością (winda, platforma dla osób z niepełnosprawnością, toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na parterze budynku). Wejście do budynku od ul. Ratuszowa 36-38. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Praca wymaga poruszania się między pokojami na II piętrze. Co oferujemy: - Dodatek stażowy (od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy) - Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw trzynastka) - Ruchomy czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7:00-8:00, za wyjątkiem wtorku) - Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników - Możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia grupowego pracownika i członków jego rodziny
    StPr/24/1369

    W szczególności wspieranie rodziny przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczej w celu przywrócenia zdolności do jej wypełniania, współpraca z pracownikami socjalnymi i pracownikami jednostek administracji rządowej i samorządowej, właściwych organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów w działaniach na rzecz dziecka i rodziny, prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonej pracy z rodziną, podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin, realizacja zadań określonych w ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem.
    StPr/24/1118
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Praca socjalna, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych
    StPr/24/1119
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    opieka nad osobami starszymi, dbanie o czystość placówki, wydawanie posiłków oraz pozostałe powiązane czynności
    StPr/24/1116
    wynagrodzenie od od 4 855,58 PLN

    obsługa klienta
    StPr/24/1114

    szycie odzieży
    StPr/24/1103

    nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodzie technik mechatronik, wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1108
    wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

    nauczyciel przedmiotów zawodowych-zajęć praktycznych w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych; wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1109

    Nauczyciel praktycznej nauki zawodu - stolarz; wymiar etatu (pensum) -20h
    StPr/24/1110