fryzjer/ka damsko-męski (nr 1348)

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: strzyżenie, modelowanie, trwała, farbowanie wlosów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe
      Pracodawca: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Monique" MONIKA DEMBCZYŃSKA
      Adres: Wojska Polskiego 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu: Monika Dembczyńska
      Numer telefonu: 537-901-621
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel: 537-901-621
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      wykonywanie prac ślusarskich, przygotowanie procesów obróbki skrawaniem/praca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu
      StPr/18/1451
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      przewóz towarów na terenie Polski i UE /busy do 3,5 ton
      StPr/18/1450
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wykonywanie prac murarskich i ogólnobudowlanych
      StPr/18/1446

      praca w poradni NFZ oraz pacjenci prywatni
      StPr/18/1457
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      pomocnicze prace budowlane na terenie Inowrocławia
      StPr/18/1454
      wynagrodzenie od 12 - 13 PLN

      prace budowlane, murarskie na terenie Inowrocławia
      StPr/18/1452

      wdrażanie, rozliczanie , kontrola projektów grantowych, prowadzenie doradztwa dla beneficjentó projektów grantowych, udział w spotkaniach informacyjnych dla beneficjentów, pomoc beneficjentom projekt
      StPr/18/1462

      pakowanie, wysyłka szyb zespolonych, praca na hali produkcyjnej
      StPr/18/1435
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      przygotowywanie potraw, dbałośc o jakość i stetyke podawanych dań, fachowa obsługa zmechanizowanego sprzętu i urządzeń pomocniczych przy sporządzaniu posiłków, przechowywaniu surowców
      StPr/18/1440

      kompleksowa obsługa klientów sklepu, sprzedaż mięsa i wędlin
      StPr/18/1445