grafik komputerowy (nr 1754)

Miejsce pracy: Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn cyfrowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Grafik komputerowy multimediów
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia zawodowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KOLORODRUK Mariusz Nogalski
      Adres: Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Nogalski
      Numer telefonu: 602 758 532
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy pod nr tel. 602 758 532
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      -udział w projektowaniu materiałów kompozytowych-budowa kompozytów, badania laboratoryjne mat. kompozytowych, -opracowanie wyników badań
      StPr/18/1934
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wykonywanie prac elektrycznych i światłowody/praca na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/1936

      obsługa koparki/praca na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/1937

      pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze, prace transportowe z użyciem wózków paletowych
      StPr/18/1945
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      pakowanie oklejanie metkami, pakowanie w opakowania jednostkowe
      StPr/18/1946
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      zbieranie półproduktów w opakowania, zbieranie odpadów produkcyjnych, pakowanie produktów, przygotowywanie składników na produkcję, prace pomocnicze przy linii; system 12 godzinny
      StPr/18/1944
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      wytwarzanie, sporządzanie leków, zakres obowiązków związany ze stanowiskiem pracy/praca w godz. 8-16
      StPr/18/1916

      staż w sklepie spożywczym
      StPr/18/1915
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/18/1919
      wynagrodzenie od od 537 PLN

      prace wykończeniowe-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, praca na terenie Inowrocławia oraz Torunia
      StPr/18/1930
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN