Asystentka ds. księgowości (nr 1761)

Miejsce pracy: Poznańska 185A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym; przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodó
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
    • obsługa komputera MS OFFICE
    • dobra organizacja czasu pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: zainteresowania zagadnieniami ekonomicznymi, księgowymi oraz podatkowymi
      Pracodawca: DENAR Biuro Podatkowo-Finansowe A.Buzalska, A.Mechliński
      Adres: Poznańska 185A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Artur Mechliński
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: dkoumenty aplikacyjne (CV+list motywacyjny) można składać na e-mail: [email protected] lub przez formularze zgłoszeń na stronie firmowej: www.de
      Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - formularze zgłoszeń na stronie firmowej: www.denarbiuro.pl
      -udział w projektowaniu materiałów kompozytowych-budowa kompozytów, badania laboratoryjne mat. kompozytowych, -opracowanie wyników badań
      StPr/18/1934
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wykonywanie prac elektrycznych i światłowody/praca na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/1936

      obsługa koparki/praca na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/1937

      pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze, prace transportowe z użyciem wózków paletowych
      StPr/18/1945
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      pakowanie oklejanie metkami, pakowanie w opakowania jednostkowe
      StPr/18/1946
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      zbieranie półproduktów w opakowania, zbieranie odpadów produkcyjnych, pakowanie produktów, przygotowywanie składników na produkcję, prace pomocnicze przy linii; system 12 godzinny
      StPr/18/1944
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      wytwarzanie, sporządzanie leków, zakres obowiązków związany ze stanowiskiem pracy/praca w godz. 8-16
      StPr/18/1916

      staż w sklepie spożywczym
      StPr/18/1915
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/18/1919
      wynagrodzenie od od 537 PLN

      prace wykończeniowe-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, praca na terenie Inowrocławia oraz Torunia
      StPr/18/1930
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN