Tokarz w metalu (nr 1786)

Miejsce pracy: Budowlana 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa tokarki konwencjonalnej, obróbka elementów metalowych w produkowanych narzędziach ściernych diamentowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 5 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Tokarz w metalu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe lub przyuczenie do zawodu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DIAMENT spółka z o.o.
      Adres: Budowlana 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 3533791
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel: 52 3533791
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      wytwarzanie, sporządzanie leków, zakres obowiązków związany ze stanowiskiem pracy/praca w godz. 8-16
      StPr/18/1916
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      staż w sklepie spożywczym
      StPr/18/1915
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/18/1919
      wynagrodzenie od od 537 PLN

      prace wykończeniowe-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, praca na terenie Inowrocławia oraz Torunia
      StPr/18/1930
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      staż w biurze podatkowym
      StPr/18/1848

      prowadzenie inwentaryzacji w sklepach firmowych/praca w godz. 13-21
      StPr/18/1853
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      staz w biurze rachunkowym
      StPr/18/1877

      praca przy produkcji stolarki okiennej - na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/18/1875
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      staz w hurtowni wielobranżowej
      StPr/18/1871

      spawanie konstrukcji metoda MAG
      StPr/18/1812
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN