Technik farmaceutyczny

Nr oferty: StPr/18/0525Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Miejsce pracy: Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wytwarzanie,sporządzanie leków, zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Technik farmaceutyczny*
      Wymagania dodatkowe
      Język:
      • angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
      • niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętności związane z zawodem, sprzedaż produktów farmaceutycznych i wytwarzanie leków recepturowych pod opieką mgr farmacji
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paulina Rutkowska
        Numer telefonu: 523186720
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
        -udział w projektowaniu materiałów kompozytowych-budowa kompozytów, badania laboratoryjne mat. kompozytowych, -opracowanie wyników badań
        StPr/18/1934
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        wykonywanie prac elektrycznych i światłowody/praca na terenie Inowrocławia i okolic
        StPr/18/1936

        obsługa koparki/praca na terenie Inowrocławia i okolic
        StPr/18/1937

        pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze, prace transportowe z użyciem wózków paletowych
        StPr/18/1945
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        pakowanie oklejanie metkami, pakowanie w opakowania jednostkowe
        StPr/18/1946
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        zbieranie półproduktów w opakowania, zbieranie odpadów produkcyjnych, pakowanie produktów, przygotowywanie składników na produkcję, prace pomocnicze przy linii; system 12 godzinny
        StPr/18/1944
        wynagrodzenie od od 14,5 PLN

        wytwarzanie, sporządzanie leków, zakres obowiązków związany ze stanowiskiem pracy/praca w godz. 8-16
        StPr/18/1916

        staż w sklepie spożywczym
        StPr/18/1915
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej
        StPr/18/1919
        wynagrodzenie od od 537 PLN

        prace wykończeniowe-szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, praca na terenie Inowrocławia oraz Torunia
        StPr/18/1930
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN