kierownik robót budowlanych z umiejętnością kosztorysowania (nr 2552)

Miejsce pracy: Marulewska 43, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kierowanie pracami budowlanymi na budowie, dokonywanie odbiorów etapów robót z inspektorem nadzoru, przygotowanie zestawień materiałowych potrzebnych do realizacji zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.07.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
    Uprawnienia:
    • uprawnienia budowlane
    • kosztorysowanie budowlane
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, przynależność do Okręgowej Izb Inżynierii i Budownictwa
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Wielobranżowa Firma AWPO s.c.
      Adres: Marulewska 43, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 357 77 48
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą pod nr tel: 52 357 77 48
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      prace przy produkcji tworzyw sztucznych - laminat poliestrowo-szklany; praca w Inowrocławiu ul. Wiejska 81 lub ul. Mątewska 73
      StPr/18/3284
      wynagrodzenie od od 14,9 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych, praca w zakładzie mechanicznym
      StPr/18/3283
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      przygotowywanie zamówień i obsługa gości na terenie restauracji
      StPr/18/3281
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      dostarczanie zamówień, drobne prace pomocnicze w restauracji
      StPr/18/3280

      docieplanie budynków
      StPr/18/3270
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość
      StPr/18/3269
      wynagrodzenie od od 13 PLN

      praca z dziećmi ( wychowawca gr. 3 latków)
      StPr/18/3267

      -ustawianie pras krawędziowych, -programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego, -rozwiązywanie problemów, -raportowanie błędów
      StPr/18/3277
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Ogólny zakres obowiązków - sprawowanie obowiązków Kierownika budowy w rozumieniu prawa budowlanego, -prowadzenie dokumentacji budowy, -dbałość o terminowość realizacji budowy, -dbałość o przepisy BH
      StPr/18/3276

      odpowiedzialność na koordynowanie całym projektem, wstępna kwalifikacja i zapraszanie do badań bilansowych, zbieranie zgód wyrażonych przez pacjenta na objęcie opieką w ramach realizacji projektu, wst
      StPr/18/3273
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN