samodzielny pracownik ogólnobudowlany (nr 3159)

Miejsce pracy: Poznańska 218A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane na terenie Inowrocławia i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.09.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.P.H.U. JARAS Jarosław Mucha
    Adres: Poznańska 218A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 602 181 779
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem pod nr tel. 602 181 779 lub na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    obsługa gości restauracji
    StPr/18/3255
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    pomoc przy czyszczeniu, udrażnianiu kanalizacji specjalistycznym sprzętem
    StPr/18/3256
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    opracowywanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kap[itału poczatkowego i innych swiadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji
    StPr/18/3262

    Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez prawidłową obsługę urządzeń i aparatów na instalacji produkcyjnej; przygotowanie urządzeń i aparatów do prac remontowych, modernizacyjnych, czyszczących
    StPr/18/3261

    sprzedaż artykułów spożywczych
    StPr/18/3259

    wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, balneo, hydroterapii, wykonywanie masaży
    StPr/18/3241
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    montaż instalacji sanitarnych
    StPr/18/3244
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    pomoc montera instalacji sanitarnych
    StPr/18/3245
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa terminala oraz kasy fiskalnej
    StPr/18/3253

    kierowca , praca na terenie kraju
    StPr/18/3251