Inspektor nadzoru (nr 3175)

Miejsce pracy: Błonie 6, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nadzór inwestorski, obsługa techniczna i eksploatacyjna administrowanego zasobu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Inspektor nadzoru budowlanego
      Uprawnienia:
      • uprawnienia budowlane
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie zawodowe, uprawnienia budowlane, przynależność do Izby
        Pracodawca: Zespół Zarządców Nieruchomości sp.z.o.o Oddział Toruń
        Adres: Szosa Lubicka 2, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 603 718 560
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na adres e-mail [email protected] , tel. 603 718 560 lub w siedzibie Firmy ul. Szosa Lubicka 2, 87-100 Toru
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        obsługa gości restauracji
        StPr/18/3255
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        pomoc przy czyszczeniu, udrażnianiu kanalizacji specjalistycznym sprzętem
        StPr/18/3256
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        opracowywanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kap[itału poczatkowego i innych swiadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji
        StPr/18/3262

        Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez prawidłową obsługę urządzeń i aparatów na instalacji produkcyjnej; przygotowanie urządzeń i aparatów do prac remontowych, modernizacyjnych, czyszczących
        StPr/18/3261

        sprzedaż artykułów spożywczych
        StPr/18/3259

        wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, balneo, hydroterapii, wykonywanie masaży
        StPr/18/3241
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        montaż instalacji sanitarnych
        StPr/18/3244
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        pomoc montera instalacji sanitarnych
        StPr/18/3245
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa terminala oraz kasy fiskalnej
        StPr/18/3253

        kierowca , praca na terenie kraju
        StPr/18/3251