lakiernik meblowy (nr 3194)

Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 154, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace lakiernicze przy produkcji mebli sklepowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Metody przygotowania powierzchni do naprawy oraz podstawy lakierowania
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -możliwość przyuczenia do zawodu -wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenie, -możliwość długotrwałej współpracy Istnieje możliwość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KMW INVEST SP. Z O.O.
      Adres: Karola Marcinkowskiego 154, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaw
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      docieplanie budynków
      StPr/18/3270
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość
      StPr/18/3269
      wynagrodzenie od od 13 PLN

      praca z dziećmi ( wychowawca gr. 3 latków)
      StPr/18/3267

      -ustawianie pras krawędziowych, -programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego, -rozwiązywanie problemów, -raportowanie błędów
      StPr/18/3277
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Ogólny zakres obowiązków - sprawowanie obowiązków Kierownika budowy w rozumieniu prawa budowlanego, -prowadzenie dokumentacji budowy, -dbałość o terminowość realizacji budowy, -dbałość o przepisy BH
      StPr/18/3276

      odpowiedzialność na koordynowanie całym projektem, wstępna kwalifikacja i zapraszanie do badań bilansowych, zbieranie zgód wyrażonych przez pacjenta na objęcie opieką w ramach realizacji projektu, wst
      StPr/18/3273
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      bsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej stolarki pvc
      StPr/18/3272
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      praca z młodzieżą przebywajacą w bursie
      StPr/18/3279
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa gości restauracji
      StPr/18/3255

      pomoc przy czyszczeniu, udrażnianiu kanalizacji specjalistycznym sprzętem
      StPr/18/3256
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN