Kucharz (nr 3186)

Miejsce pracy: Prezydenta Gabriela Narutowicza 34, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, praca w bursie szkolnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Niepubliczna Bursa w Inowrocławiu
    Adres: Prezydenta Gabriela Narutowicza 34, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, wo
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 355 24 45
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv,kontakt osobisty ul. Narutowicza 34 w Inowrocławiu, pod nr tel. 52 355 24 45 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    docieplanie budynków
    StPr/18/3270
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość
    StPr/18/3269
    wynagrodzenie od od 13 PLN

    praca z dziećmi ( wychowawca gr. 3 latków)
    StPr/18/3267

    -ustawianie pras krawędziowych, -programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego, -rozwiązywanie problemów, -raportowanie błędów
    StPr/18/3277
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Ogólny zakres obowiązków - sprawowanie obowiązków Kierownika budowy w rozumieniu prawa budowlanego, -prowadzenie dokumentacji budowy, -dbałość o terminowość realizacji budowy, -dbałość o przepisy BH
    StPr/18/3276

    odpowiedzialność na koordynowanie całym projektem, wstępna kwalifikacja i zapraszanie do badań bilansowych, zbieranie zgód wyrażonych przez pacjenta na objęcie opieką w ramach realizacji projektu, wst
    StPr/18/3273
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    bsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej stolarki pvc
    StPr/18/3272
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    praca z młodzieżą przebywajacą w bursie
    StPr/18/3279
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    obsługa gości restauracji
    StPr/18/3255

    pomoc przy czyszczeniu, udrażnianiu kanalizacji specjalistycznym sprzętem
    StPr/18/3256
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN