Pracownik działu obsługi klienta (nr 3196)

Miejsce pracy: Cicha 15, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sporządzanie ofert na podstawie zapytań klientów, kontakt telefoniczny z klientem , realizacja zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.09.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • komunikatywność,obsługa klienta
    • obsługa komputera w stopniu dobrym
    • OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OBERON DYRDA ROBERT
      Adres: Cicha 15, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 354 24 00
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty w siedzibie firmy ul. Cicha 15 w Inowrocławiu w godz. 7-15, tel. 52 354 24 20 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
      obsługa gości restauracji
      StPr/18/3255
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      pomoc przy czyszczeniu, udrażnianiu kanalizacji specjalistycznym sprzętem
      StPr/18/3256
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      opracowywanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kap[itału poczatkowego i innych swiadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji
      StPr/18/3262

      Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez prawidłową obsługę urządzeń i aparatów na instalacji produkcyjnej; przygotowanie urządzeń i aparatów do prac remontowych, modernizacyjnych, czyszczących
      StPr/18/3261

      sprzedaż artykułów spożywczych
      StPr/18/3259

      wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, balneo, hydroterapii, wykonywanie masaży
      StPr/18/3241
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      montaż instalacji sanitarnych
      StPr/18/3244
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      pomoc montera instalacji sanitarnych
      StPr/18/3245
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa terminala oraz kasy fiskalnej
      StPr/18/3253

      kierowca , praca na terenie kraju
      StPr/18/3251