Zdobnik szkła kryształowego (nr 3581)

Miejsce pracy: 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zdobienie szkła kryształowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Zdobnik szkła
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PAWLO - CRYSTAL PAWŁOWSKI MICHAŁ TUPADŁY
      Adres: 88-101 Tupadły 122A, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 505 137 005
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy pod nr tel. 505 137 005
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      opieka nad dziećmi do lat 3-ch , praca w Niepublicznym Źłobku Gucio w Inowrocławiu
      StPr/18/3638
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      pomoc lekarza w przychodni weterynaryjnej
      StPr/18/3630
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      prowadzenie pełnej księgowości : prowadzenie kont rozrachunkowych dotyczacych nalezności z tytułu dostaw i usług, prowadzenie rozrachunków publiczno-prawnych, wystawianie faktur sprzedaży, sprawozdan
      StPr/18/3631
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      opracowanie technologii wytwarzania produktów, przygotowanie norm materiałowych i czasu pracy, realizowanie przeglądu zapytań ofertowych i zamówień, nadzorowanie i doskonalenie procesu produkcyjnego,
      StPr/18/3624
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 400 PLN

      sprzątanie na terenie Inowrocławia
      StPr/18/3610

      nadzór nad projektami, kontakt z klientem/doradca klienta-praca w Poznaniu w godz. 8-16
      StPr/18/3609

      jako terapeuta integracji sensorycznej w przedszkolu
      StPr/18/3616

      zakres obowiązków m. in.: dokonywanie projektów wpisów w księdze wieczystej, przygotowywanie zawiadomień o dokonywanych wpisach, przygotowywanie informacji, redagowanie pism dotyczących pracy wydziału
      StPr/18/3611

      wykonywanie zabiegów kosmetycznych :henna, brwi, rzęsy , przede wszystkim stylizacja paznokci, mozliwość zatrudnienia na caly etat lub połowę
      StPr/18/3612

      ciagły serwis czystości, mycie ręczne i maszynowe powierzchni, ciągły serwis strefy gastronomicznej, mycie powierzchni przeszklonych i innych, praca w godz. 6-22 - istnieje możliwość zatrudnienia na
      StPr/18/3618