Inspektor ds. budowlanych ( 3594)

Miejsce pracy: Błonie 6, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: bieżąca obsługa nieruchomości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 200 PLN
Wymagania pożądane
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo ogólne
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: budownictwo ogólne
    Zawód:
    • Inspektor budowlany (wymagany staż - lata: 5)
      Uprawnienia:
      • uprawnienia budowlane
      • PRAWO JAZDY KAT. B*
      • OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
      • kosztorysowanie budowlane
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne/wyższe techniczne o specjalności budownictwo ogólne, min. 5 lat doświadczenia zawodowego, mile widziane uprawnienia branżowe, prawo jazdy kat. B, znajomość obsług
        Pracodawca: Zespół Zarządców Nieruchomości sp.z.o.o Oddział Toruń
        Adres: Szosa Lubicka 2, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można składać na adres e-mail [email protected] lub w siedzibie Firmy ul. Szosa Lubicka 2, 87-100 Toruń
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        opieka nad dziećmi do lat 3-ch , praca w Niepublicznym Źłobku Gucio w Inowrocławiu
        StPr/18/3638
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        pomoc lekarza w przychodni weterynaryjnej
        StPr/18/3630
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        prowadzenie pełnej księgowości : prowadzenie kont rozrachunkowych dotyczacych nalezności z tytułu dostaw i usług, prowadzenie rozrachunków publiczno-prawnych, wystawianie faktur sprzedaży, sprawozdan
        StPr/18/3631
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        opracowanie technologii wytwarzania produktów, przygotowanie norm materiałowych i czasu pracy, realizowanie przeglądu zapytań ofertowych i zamówień, nadzorowanie i doskonalenie procesu produkcyjnego,
        StPr/18/3624
        wynagrodzenie od 3 000 - 4 400 PLN

        sprzątanie na terenie Inowrocławia
        StPr/18/3610

        nadzór nad projektami, kontakt z klientem/doradca klienta-praca w Poznaniu w godz. 8-16
        StPr/18/3609

        jako terapeuta integracji sensorycznej w przedszkolu
        StPr/18/3616

        zakres obowiązków m. in.: dokonywanie projektów wpisów w księdze wieczystej, przygotowywanie zawiadomień o dokonywanych wpisach, przygotowywanie informacji, redagowanie pism dotyczących pracy wydziału
        StPr/18/3611

        wykonywanie zabiegów kosmetycznych :henna, brwi, rzęsy , przede wszystkim stylizacja paznokci, mozliwość zatrudnienia na caly etat lub połowę
        StPr/18/3612

        ciagły serwis czystości, mycie ręczne i maszynowe powierzchni, ciągły serwis strefy gastronomicznej, mycie powierzchni przeszklonych i innych, praca w godz. 6-22 - istnieje możliwość zatrudnienia na
        StPr/18/3618