Promuj to ogłoszenie

Aparatowy Procesu

Data dodania: 2017-12-05 09:38:29ID: 2131

523Pokaż numerrekrutacja.csp@ciechgroup.com

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce.

Obecnie dla Spółki CIECH Soda Polska S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Inowrocław

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Pracę na pełny etat w systemie zmianowym

Nasze wymagania:
- Wykształcenie średnie/zawodowe techniczne (mile widziane chemiczne lub mechaniczne)
- Doświadczenie w eksploatacji maszyn i urządzeń transportowych i energetycznych
- Umiejętność obsługi komputera
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
- Odpowiedzialność, samodzielność

Twoje zadania:
- Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez prawidłową obsługę urządzeń i aparatów na instalacji produkcyjnej
- Wykonywanie przeglądów i czyszczeń maszyn i urządzeń
- Prace porządkowe związane z eksploatacją maszyn i urządzeń
- Likwidacja awarii i usterek

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wyślij nam swoje CV na adres:

rekrutacja.csp@ciechgroup.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 NR 101 poz. 926 z późn. zm). Zostałem/am poinformowany/a, że CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólna 62, staje się administratorem danych osobowych, podanych w trakcie rejestracji w bazie kandydatów do pracy CIECH S.A., utworzonej doraźnie na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i usuwanej niezwłocznie po zakończeniu tego procesu. Kandydatowi do pracy w CIECH S.A. przysługują uprawnienia do: poprawiania danych osobowych, podanych w trakcie procesu rejestracji, uzyskania treści przetwarzanych danych na jego temat oraz żądania zakończenia świadczenia ww. usług przez CIECH S.A. i usunięcia danych osobowych.