Promuj to ogłoszenie

Doradca ds. Nieruchomości

Data dodania: 2018-05-16 13:53:40ID: 2948

52 Pokaż numerrekrutacja@westhaus.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI!

Opis stanowiska: pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości; pozyskiwanie klienta popytowego; utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami; dbanie o marketing pozyskanych nieruchomości; monitorowanie rynku nieruchomości; aktywne działania zmierzające do podpisywania umów najmu, sprzedaży itd.

Wymagania: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz zdolności negocjacyjne; dyspozycyjność i zaangażowanie; wysoka kultura osobista i miła aparycja; prawo jazdy kat. B – własny samochód; znajomość obsługi komputera; samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy; kreatywność oraz determinacja w realizacji celów; mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu lub nieruchomościach.

Oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się firmie; bardzo atrakcyjne zarobki - podstawa, system prowizyjny, premie; niezbędne narzędzia pracy; dostęp do sprawdzonych i co ważniejsze, skutecznych metod zawierania umów z kontrahentami; stały nadzór merytoryczny Licencjonowanego Pośrednika – pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów; dużą swobodę w zakresie organizacji własnego czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub dostarczenie go osobiście do siedziby biura przy ulicy Królowej Jadwigi 14 w Inowrocławiu.

Prosimy o zawarcie w CV niniejszej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.