Promuj to ogłoszenie

Elektryk

Data dodania: 2018-05-16 15:00:17ID: 2949

525Pokaż numerpracakonstrukcje@alstal.eu

ALSTAL Konstrukcje jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i montażem konstrukcji stalowych o złożonej technologii i wysokich wymaganiach jakościowych. Świadczymy profesjonalną realizację inwestycji z zakresu budowy hal o różnym przeznaczeniu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK
miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:
- bieżące naprawy maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości linii produkcyjnej
- wykonywanie przeglądów okresowych
- konserwacja dźwignic
- wsparcie techniczne

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe (elektryka, elektrotechnika)
- doświadczenie na adekwatnym stanowisku
- uprawnienia eksploatacyjne do 15kV – wymóg konieczny
- samodzielność i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez adres e-mail.