Promuj to ogłoszenie

Magazynier

Data dodania: 2018-11-06 10:58:24ID: 3526

a.hankiewicz@souvre.pl

Miejsce pracy: Pakość
CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Zadania:

przyjmowanie towaru
prawidłowe weryfikowanie dokumentów magazynowych
dbałość o porządek na magazynie
pakowanie paczek

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie magazyniera
prawo jazdy kat. B
dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)?

Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:
1. Administratorem danych osobowych członków Klubu Souvre jest SOUVRE INTERNATIONALE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Inowrocławiu (88-100), ul. Aleja Okrężna 8; dane kontaktowe: [email protected]
2. Inspektor Ochrony Danych Osobowych ? dane kontaktowe: Inowrocław (88-100), ul. Aleja Okrężna 8, adres email: [email protected]
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.
4. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
5. Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
6. Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 1 roku.
8. Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
9. Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
10. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
11. Brak powyższej zgody uniemożliwi Spółce rozpatrzenie oferty.