Goplania nie obroniła Orłowskiej. Wisła Dobrzyń wygrywa [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 13:01, 22.09.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 13:06, 22.09.2018

Dzisiejsze spotkanie Goplanii Inowrocław z Wisłą Dobrzyń trzeba jak najszybciej zapomnieć. Biało-Niebiescy w kiepskim stylu przegrali 0:1. A mogło być jeszcze gorzej.

Drużyna gości już 20. minucie meczu mogła wyjść na prowadzenie, ale zawodnik Wisły nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji podbramkowej. Mimo pozornej równowagi na boisku, to ekipa przyjezdnych częściej gościła na połowie inowrocławian. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy meczu Łukasz Olewiński strzela bramkę dla Wisły. Kilka chwil później ponownie goście mieli okazję do zdobycia bramki, ale w zamieszaniu w polu karnym mieliśmy trochę szczęścia.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W 88. minucie mogło być jednak 0:2, ale Patryk Jasiński nie wykorzystał rzutu karnego.

Goplania Inowrocław - Wisła Dobrzyń

0:1 (0:1)

[ZT]10393[/ZT]

komentarz(12)

GRAF....GRAF....

0 0

byłem na meczu -po długiej nieobecności ,czy ktoś mógł by mnie poinformować co tu się dzieje? WORD panoszy się na obiekcie GOPLANI stadion w ruinie .Czyżby zapadła decyzja o unicestwieniu klubu? .Chodziłem na każdy mecz tego klubu w latach 80-90 tych było zawsze ponad 2,000 kibiców a dzisiaj ,,,,,co jest grane bo ja nie wiem . 14:02, 22.09.2018

Odpowiedzi:1

LuzikLuzik

0 0

Po zakończeniu budowy Word w miejscu starej trybuny ma powstać nowa potrzeba czasu ???? 19:03, 22.09.2018

OjOj

5 3

Do graf? Przespales gościu 30 lat? Byłeś na meczu? Widziałeś to dno? Zlepek beznadziei. Bramkarz to pomyłka. Obrona karnego podwyższa notę do 2 ( na 10). Reszta max po 2. Ludzie myśleli ze oni awansują do IV ligi. Niech się utrzymają w tej okręgowe. To już będzie sukces. 14:17, 22.09.2018

Odpowiedzi:3

0 0

a gdzie będą grać ,na tej ruinie ?WORD -ich nie exmituje ? rozumie kłopoty finansowe ale ....stadion .Czyżby plany takie jak w MEDIOLANIE ? dwa kluby na jednym stadionie ... 15:28, 22.09.2018

NiebieskiNiebieski

4 1

Ty łeb jakiś jesteś pepisa to Ty szanuj 22:57, 22.09.2018

ObiektywObiektyw

4 0

Chłopie skąd Ty się *%#)!& Co Ty za oceny wystawiasz chodzisz na te same mecze ? 08:22, 23.09.2018

KopaczKopacz

4 0

Do oj. Taka jest piłka raz się wygrywa raz przegrywa 2 bardzo ważnym bocznych pomocników nie gralo w tym meczu z różnych powodów... Tak jak po pierwszych kolejkach wszyscy zakochani W Goplani, tak po kilku kolejkach bardzo słabej gry nie można skreślać tej druzyny 19:40, 22.09.2018

Fo OjFo Oj

5 1

Co Ty chcesz od bramkarza daje chlopak wszysto od siebie . Fajnie byc na trybunie wypić piwo i udawać znawce piłki. Wszyscy tam grają dla siebie zamieniają zmiany w pracy by być na meczu czy na treningu a taki ktoś jak Ty tylko do krytyki jest zdolny . A jeśli jestes taki dobry to się podpisz normalnie lub zapraszam na trening 21:43, 22.09.2018

0 0

Dwóch ważnych pomocników nie grało ? Mianowicie kto niby ? 23:06, 22.09.2018

6 0

Makowiecki, hałas ojcowie awansu i najszybsi zawodnicy w tej 5vlidze 11:29, 23.09.2018

Kabaret Kabaret

3 5

Tatuś grubas krzyknął na Trenera to SYNUS już grał.... A wynik widzą wszyscy 13:39, 23.09.2018

InoIno

1 1

Zobaczcie z kim wygrywała Goplanią. Z zespołami z dna tabeli. A z tymi z górnej połowy tabeli w łeb! Gra słabiutka. Mimo wszystko życzę utrzymania w okręgówce. 13:43, 23.09.2018