Zamknij

Noteć i Domino przegrywają. Czarna sobota inowrocławskiego basketu

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:50, 13.10.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 12:04, 19.10.2018
Skomentuj

Nasi drugoligowcy z KSK Noteć Inowrocław przegrali we własnej hali z Politechniką Gdańską. Także Domino nie dało rady na wyjeździe i uległo MKS Sokołowi Międzychód.

Wygrana Biało-Niebieskich w dzisiejszym spotkaniu byłaby niespodzianką. Gdańszczanie bowiem przed meczem w Inowrocławiu byli liderem rozgrywek, zaś nasza drużyna miała na koncie zwycięstwo i porażkę. Niestety, koszykarska matematyka była bezwzględna i Noteć nie dała rady obronić Inowrocławia.

KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska

68 - 79

(19:23, 10:21, 21:15, 18:20)

Dla Noteci punkty zdobywali: Żurawski 23, Szczepanik 16, Marciniak 11, Bierwagen 9 , Filipiak 9.

[ZT]10636[/ZT]

W przypadku Domino nic nie wskazywało na porażkę. Wygrane dwie pierwsze kwarty dawały nadzieję na spokojne zwycięstwo. Po przerwie coś jednak zacięło się w maszynie Siergieja Żełudoka i dalej już było tylko coraz gorzej.