Zamknij

Cuiavia pobita w Gniewkowie. Unia zdecydowanie lepsza

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:24, 10.11.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 15:24, 10.11.2018
Skomentuj

W 15. kolejce rozgrywek IV ligi Cuiavia Inowrocław nie dała rady Unii Gniewkowo i na wyjeździe przegrała 2:4. W meczu rozgrywanym bez udziału kibiców naszej drużyny, bramki dla Biało-Zielonych zdobyli Dariusz Słupski i Patryk Wiśniewski.

16 6

no cóż można powiedzieć .INOWROCŁAW piłkarsko DNO ,nie WSTYD wam włodarze? . 15:59, 10.11.2018

5 4

ale dno!!! trener zmotywował baranów tylko na jeden mecz! i znowu wszystko wróciło do normy! masakra! 18:08, 10.11.2018

5 1

cuiavia wygrała z pogonią, ale wiadomo dlaczego - mogilnianie są w kryzysie - przegrali z kowalem. Także adios trener! w pisdu do b-klasy! 20:15, 10.11.2018

Odpowiedz

MarksMarks

6 1

Jeśli drużyna gra lipe prawie przez całą rundę, a zarząd robi wielkie zebranie dając ultimatum trenerowi na 4 kolejne mecze -powtarzam na 4 kolejne mecze to raczej zarząd jest do wymiany a nie trener! Trenera nie powinno już być co najmniej 5 kolejek temu. 20:43, 10.11.2018

Odpowiedz

Myszka Myszka

7 1

Ciekawe jaki skaut stoi za sprowadzeniem do klubu takich zawodników jak Tchania czy Pieszak .Widać że na piłce nożnej zjadł nie jedne zęby. To jak danie kibicom prosto w twarz! 21:06, 10.11.2018

Odpowiedz

KibicKibic

1 0

Nie tak łatwo poszukać trenera który może poprowadzić zespół w 4 lidze za tak małe pieniądze. Wczoraj Cuiavia wdała się niepotrzebnie w piłkarską bijatyke z gospodarzami .Mecz był otwarty mógł się podobać kibicom no i wygrała go drużyna która miała w swoim "łańcuchu" mniej "słabych ogniw". Lytviak, Majchrzak, Tchania zagrali słabo.Po przerwie zmiany które zupełnie nic dobrego nie wniosły plus czerwoną kartka Maciejewskiego który walczył a potem niepotrzebnie się "zagotował" grając z żółtą kartką.Trzeba dograć rundę do końca i wtedy zarząd musi wejść do gry i zacząć działać. Pomyśleć trzeba tak mi się wydaje nad sprowadzeniem bramkarza by na tej pozycji trener miał alternatywę a zawodnicy rywalizacje 08:32, 11.11.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

GniewkowianinGniewkowianin

4 0

Że wasze zmiany nic dobrego nie dały to mało powiedziane... w pierwszej połowie to chociaż jakoś zagrażaliście naszemu zespołowi. Ten mały Ukrainiec od czasu do czasu coś wrzucił a ten w środku dał kilka dobrych prostopadłych piłek. Po przerwie zmiany i kompletnie was nie było. Cieszę sie ze mieliście słabszy dzień i moja Unia mogła zgarnąć 3pkt ! Ale pamiętajcie że wyzywając swoich zawodników na forach nic nie zdziałacie :/ przerabialiśmy to w Gniewkowie... 09:34, 11.11.2018

ZielonyZielony

2 0

Gniekowianin święte słowa!! dobrze opisałeś mecz, sam myślałem że po golu na 3:2 ruszymy po przerwie a tu kicha, zmiennicy tego dnia bezbarwni... ale trzeba wspierać chłopaków zawsze!! na dobre i na złe!! 11:36, 11.11.2018

CuiaviaCuiavia

0 0

To cuiavia nie ma drugiego bramkarza ? 14:00, 11.11.2018

kibickibic

2 0

Ja tutaj nikogo nie wyzywam i nikomu nie ubliżam poprostu opisałem w mojej ocenie co wczoraj widziałem na boisku w Gniewkowie.Szkoda bo po naprawdę dobrym meczu z Pogonią liczyłem na lepsze spotkanie a przedewszystkim zdobycz punktową. No trudno stało się inaczej ale to nie zmieni faktu że w następnym meczu przyjdę na stadion w Inowrocławiu i będę trzymał kciuki za Cuiavie 15:16, 11.11.2018

kwkw

4 0

do puknij się -włodarze są od tego aby promować miasto po przez sport ,czyli dają kasę ,a tą kasę jaką przeznaczają teraz to jest ŚMIECH u babci na imieninach ,jak by inni włodarze z innych miast takich jak Chojnice ,Sącz , czy wiele innych miast tak skąpili kasiorę jak TU. to by nie mieli LIGI ,bo najpierw MIASTO działa a następnie sponsorzy wkraczają do akcji i tak to działa na całym świecie tylko nie w INOWROCŁAWIU . 17:37, 13.11.2018