Inowrocławianie boksowali się na medal

11:29, 27.03.2017 J.K.
Skomentuj Zawodnicy KS CUIAVIA Inowrocław z sekcji bokserskiej zdobyli w Grudziądzu aż 6 medali! Fot. nadesłane Zawodnicy KS CUIAVIA Inowrocław z sekcji bokserskiej zdobyli w Grudziądzu aż 6 medali! Fot. nadesłane

W miniony weekend w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Zawodnicy KS CUIAVIA Inowrocław z sekcji bokserskiej zdobyli podczas zawodów aż 6 medali!

• Głowacki Dominik- waga 63 kg - I miejsce, złoty medal w kategorii kadet,
  • Karolewski Patryk - waga 91 kg - III miejsce, brązowy medal w kategorii junior,
  • Tomasz Spychalski - waga 91 kg - III miejsce, brązowy medal  w kategorii młodzieżowiec,
  • Łukasz Trzaskoma - waga 60 kg - III miejsce, brązowy medal w kategorii kadet,
  • Wiktoria Trzaskoma - waga 54 kg - II miejsce, srebny medal w kategorii junior,
  • Iwona Kmita - waga 63 kg - I miejsce, złoty medal w kategorii kadet.

Do zawodów grupę przygotował trener Ryszard Latanowicz i kierownik Krzysztof Polatowski.