Zamknij

Cuiavia wyjazdowo pokonała Spartę Brodnica

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:02, 27.05.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie
Skomentuj

Portal

ki24.info

Napisał o tym

pierwszy

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Cuiavia Inowrocław na wyjeździe pokonuje Spartę Brodnica 1:2. Dzisiejszy mecz Cuiavii ze Spartą Brodnica zapowiadał się niezwykle interesująco. W tym roku gospodarze wygrali wszystkie spotkania na własnym stadionie, zaś Cuiavia jest niepokonana w lidze od 7 spotkań. Do meczu obie ekipy przystępowały więc z realnymi szansami na zwycięstwo.

Po obfitującej w sytuacje bramkowe dla gospodarzy pierwszej połowie, Cuiavia schodziła do szatni z bezbramkowym remisem. Wszystko za sprawą świetnej dyspozycji swojego bramkarza. Marcin Piesik pokazał klasę kilkukrotnie broniąc niemalże w stuprocentowych sytuacjach. Na tablicy wyników zmiany nastąpiły dopiero w drugiej części spotkania. W 48. minucie Ariel Jastrzembski piękną główką pokonał bramkarza gospodarzy i było 0:1. Niestety, dwie minuty później Mirosław Ratkowski wyrównał z rzutu karnego i Biało-Zieloni znów musieli walczyć o korzystny rezultat.

W 57. minucie Patryk Wiśniewski przebiegł sam z piłka połowę boiska, po czym strzelił w długi róg bramki Sparty i wyprowadził Cuiavię na prowadzenie 1:2.  Taki wynikiem zakończył się dzisiejszy mecz. Cuiavia przedłużyła passę meczów bez porażki do ośmiu spotkań.