Noteć wysoko wygrywa z Orłowianką

18:48, 17.09.2017 Zbigniew Dorsz/MKP Noteć Inowrocław
Skomentuj Fot. MKP Noteć Inowrocław Fot. MKP Noteć Inowrocław

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o mistrzostwo B-klasy Noteć Inowrocław zdecydowanie pokonała na wyjeździe spadkowicza z A-klasy Orłowiankę Orłowo 6:2.

Wyrównana pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa Noteci. W 32. minucie w zamieszaniu podbramkowym niespodziewanie Noteć straciła bramkę po strzale Jakuba Pawlaczyka. Utrata gola wprowadziła pewną nerwowość w szeregach Noteci, ale 8 minut później bramkarz gospodarzy wrzucił piłkę do własnej bramki i był remis 1:1.

Druga odsłona meczu to zdecydowana przewaga zespołu Noteci. Cieszy powrót do dobrej dyspozycji strzeleckiej Sebastiana Walczaka, który zdobył 2 gole.

Orłowianka Orłowo - MKP Noteć Inowrocław
2:6 (1:1)

Bramki w meczu zdobywali: dla Orłowianki - Jakub Pawlaczyk 32’ Arkadiusz Górski 70’; dla Noteci - Radosław Kaczmarek 40’ (samobójcza), Daniel Wujkowski 53’, Sebastian Walczak 61’ 75’, Kamil Matuszak 63’ i Paweł Moraczyński 82’.

Za tydzień Noteć zmierzy się na własnym boisku z LZS Wielowieś.