LIVE: Nie tak miało to wyglądać. Goplania po słabej grze rozbita przez Noteć Gębice

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 10:26, 19.11.2017 Reporter ki24.info

Zajmująca drugie miejsce w tabeli A-klasy Goplania Inowrocław podejmować będzie Noteć Gębice. Dla Biało-Niebieskich to doskonała okazja, by wrócić na fotel lidera - najgroźniejsi konkurenci Goplanii dziś pauzują.

Dzisiejszy przeciwnik Goplanii w ostatnich trzech meczach zanotował trzy zwycięstwa. Gospodarze z kolei po fantastycznych kilku kolejkach złapali lekką zadyszkę i mają na swoim koncie porażkę, remis i wygraną. Miejmy nadzieję, że krótka przerwa wynikająca z terminarza rozgrywek okaże się dla Biało-Niebieskich korzystna, a tygodniowa przerwa pozwoli na regenerację sił i zmotywuje drużynę do walki. Cieszy na pewno fakt, że do meczowego składu wraca po kontuzji filar obrony - Bartek Goczkowski.

Niedzielne spotkanie będzie dobrą okazją, by ponownie zasiąść na fotelu lidera. KS Brzoza w tej kolejce ma przerwę, wiec będzie ku temu okazja. Warto jednak pamiętać, że klub z Brzozy w zapasie ma jeszcze jedno spotkanie do rozegrania.

Układ tabeli A-klasy minimalnie zmienił się po rezygnacji z dalszych rozgrywek drużyny Czarnych Wierzchosławice. Wszystkie mecze z ich udziałem zostały anulowane. Tym samym dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim meczem Goplanii w rundzie jesiennej.

#ZawszeNaCzasie

• Goplania Inowrocław w fatalnym stylu kończy rundę jesienną.
  • Biało-Niebiescy przegrywają na własnym stadionie z Notecią Gębice 1:3 (0:1).
  • Honorowe trafienie z rzutu karnego zdobył dla Goplanii Arkadiusz Makowiecki
  • Dzisiejsze spotkanie przebiegało pod dyktando gości, choć kilku okazji bramkowych nie wykorzystali także gospodarze.
  • Szczególnie słabo w Goplanii zaprezentowała się środkowa formacja i jak twierdzą obserwatorzy meczu - tutaj należy upatrywać porażki.

Zapraszamy do oglądania relacji LIVE ze spotkania. Początek o godz. 13.00.