Zamknij

Cuiavia przegrywa w Brodnicy. Jedenasty mecz bez wygranej

13:49, 18.11.2017 Reporter ki24.info
Skomentuj

10 meczów bez wygranej z pewnością nie buduje zawodników Cuiavii przed dzisiejszym spotkaniem ze Spartą Brodnica. Dodatkowo Biało-Zieloni grają dziś w osłabieniu - bez Słupskiego i Marczyńskiego.

#ZawszeNaCzasie

• Do przerwy po wyrównanym spotkaniu w Brodnicy utrzymuje się bezbramkowy remis.
  • W 49. minucie Gajkowski wyprowadza Spartę na prowadzenie po strzale bezpośrednio z rzutu rożnego. Jest 1:0.
  • 5 minut później Koczur podwyższa wynik na 2:0. Bramka padła po błędzie arbitra, który nabrał się na symulację zawodnika gospodarzy i podyktował jedenastkę.
  • Koniec meczu: Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 2:0