Zamknij

Stomil Olsztyn wygrywa z Domino. Nie tak to miało wyglądać

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 12:22, 16.12.2017 Reporter ki24.info
Skomentuj

Zajmujące trzecie miejsce w tabeli II ligi Domino Inowrocław dzisiaj występuje w roli zdecydowanego faworyta. Inowrocławianie na wyjeździe zmierzą się z 13. drużyną w tabeli - Stomilem Olsztyn.

Wydaje się, że dzisiejsze spotkanie w Olszynie nie powinno być szczególnie ciężkie, bo tamtejszy Stomil raczej nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem. We wrześniu Domino zdeklasowało olsztynian 94:54. Gospodarze przegrali też dwa ostatnie mecze, a Domino ma szanse na wygranie czwartego meczu z rzędu.

Początek spotkania o godz. 14.00.

#ZawszeNaCzasie

• 1. kwarta to zdecydowana przewaga gospodarzy i wygrana Stomilu 21:10. Oby nie zemściło się to w końcowym rozrachunku.
  • Druga odsłona meczu to lepsza gra Domino, co znalazło swój efekt w wyniku tej kwarty 18:20 dla naszych. W meczu mamy 39:30 dla Stomilu.
  • Czas na 3. kwartę i tutaj znów lepsi okazali się olsztynianie, którzy wygrywają 22:11. W meczu jest już 61:41, więc szanse Domino na wygraną ze Stomilem są już raczej iluzoryczne.
  • Ostatnia część meczu to szaleńcza pogoń Domino za wynikiem i wygrana 19:9. Strat z pierwszej i trzeciej kwarty nie udało się jednak odrobić i Stomil Olsztyn pokonuje Domino Inowrocław 70:60.
  • Dla Domino punktowali : Majer 14 , Warchowski 12, Barański 10, Korólczyk 8, Konieczka 8, Sołtysiak 6, Kozłowski 2.