Noteć nie dała rady w Krakowie. R8 Basket AZS Politechnika Kraków za silny

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 13:00, 20.01.2018 Reporter ki24.info

Dzisiaj nasi pierwszoligowcy z KSK Noteć Inowrocław na wyjeździe zmierzą się z ekipą R8 Basket AZS Politechnika Kraków. Jedno jest pewne - na pewno nie będzie to spacerek.

Po 18 kolejkach rozgrywek krakowianie zajmują 5. miejsce w tabeli z bilansem 12 zwycięstw i 6 porażek. Noteć wciąż nie może wyjść ze strefy spadkowej. Z dorobkiem 4 wygranych meczów i 14 przegranymi nasza drużyna jest przedostatnia. W rundzie jesiennej AZS Kraków pokonał Noteć 94:71, co nie jest dobrym prognostykiem przed spotkaniem rewanżowym.

Oto, co przed meczem powiedział o dzisiejszym spotkaniu Marcin Kękuś, trener drużyny z Krakowa (od 3:05):

#ZawszeNaCzasie

• Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzą z Notecią 26:20.
  • W drugiej części spotkania Noteć próbuje nawiązać równorzędną walkę, ale ta kwarta też do tyłu 20:18.
  • Po długiej przerwie przy stanie 46:38 dla gospodarzy, drużyny wracają na parkiet. Znowu w miarę wyrównana walka, ale lepszą skutecznością wykazują się akademicy z Krakowa - 23:18.
  • Ostatnia odsłona meczu, to znów niewielka, ale dająca efekty punktowe, przewaga krakowian. Tę kwartę Noteć przegrywa 27:17.
  • R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KSK Noteć Inowrocław 96:73.
  • Dla Noteci punktowali:  Filipiak 21, Małecki 20, Adamczewski 13, Żurawski 12, Paul 4, Lisewski 2, Sroczyński 1.

Zapraszamy też do oglądania relacji LIVE z meczu. Jak zawsze transmisję realizuje nasz partnerski portal i-basket.pl. Startujemy o godz. 17.50.