Domino nie dało rady liderowi. Porażka w Pelplinie

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:30, 17.02.2018 Reporter ki24.info

W 23. kolejce rozgrywek koszykarskiej II ligi Domino Inowrocław na wyjeździe zmierzy się dziś z liderem tabeli - Decka Pelplin.

Przed Dominatorami niezwykle trudne zadanie. Dotychczas Decka przegrała tylko jedno spotkanie i zdecydowanie jest najmocniejszą ekipą rozgrywek. Zwycięstwo inowrocławian w dzisiejszym meczu będzie więc niespodzianką. W rundzie jesiennej Domino uległo drużynie z Pelplina 68:80.

Początek spotkania o godz. 18.30.

#ZawszeNaCzasie

• Pierwsza odsłona meczu pokazała, kto będzie dzisiaj dyktować warunki. Gospodarze wygrywają 26:19.
  • W drugiej kwarcie Domino okazało się nieznacznie lepsze od drużyny z Pelplina i wygrało tę część 19:17.
  • Po przerwie Decka mocno dała do zrozumienia, że nie odda zwycięstwa, wygrywając 28:21.
  • Ostatnia część spotkania to wciąż przewaga gospodarzy i wygrana 28:20.
  • Decka Pelplin - Domino Inowrocław 99:79 (26:19, 17:19, 28:21, 28:20).
  • Punkty dla Domino zdobywali: Barański 23, Majer 16, Rosiński 15, Sołtysiak 8, Warchowski 8, Konieczka 5, Korólczyk 3, Kozłowski 1.