Zrobili, co mogli, ale się nie udało. Noteć przegrywa ze Spójnią

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 12:21, 24.02.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:54, 24.02.2018

Przed koszykarzami Noteci dzisiaj niezwykle trudny mecz. Do Inowrocławia przyjeżdża lider tabeli I ligi - Spójnia Stargard. O zwycięstwo będzie ciężko, a realiści rozpatrują dzisiejsze spotkanie wyłącznie pod kątem stylu, w jakim Noteć będzie broniła własnej hali.

W rundzie jesiennej Spójnia rozgromiła Noteć 94:71. Co do tego, że nasza drużyna przystąpi do meczu mocno zmotywowana i zbudowana dwoma ostatnimi zwycięstwami - nie ma wątpliwości. Realia sportowe są jednak takie, że obie ekipy dzieli różnica 15 punktów, a miejsca w tabeli pokazują możliwości zespołów. Spójnia Stargard lideruje w tabeli, KSK Noteć Inowrocław jest piętnasta. Trzymamy jednak kciuki za Noteć i liczymy na niespodziankę.

Zapraszamy do kibicowania w hali lub oglądania transmisji LIVE realizowanej przez nasz partnerski portal i-basket.pl. Początek o godz. 18.00.

#ZawszeNaCzasie

• Obiecująca w wykonaniu Noteci pierwsza kwarta spotkania dawała nadzieję na równorzędną walkę w całym meczu. Ta część kończy się remisem 20:20.
  • W drugiej odsłonie niestety Spójnia nabrała tempa i wygrała 9:20.
  • Po przerwie na parkiecie toczyła się dość wyrównana walka z niewielką przewagą drużyny gości, zakończona wynikiem 18:24 dla Spójni.
  • Ostatnia kwarta to lepsza gra gospodarzy i próba dogonienia wyniku. Punktowy dystans dzielący obie ekipy nieznacznie się zmniejszył, ale przewaga Spójni z trzeciej kwarty była zbyt duża, by Noteć mogła osiągnąć zwycięski rezultat na koniec meczu.
  • KSK Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 68:81 (20:20, 9:20, 18:24, 21:17)
  • Punkty dla Noteci zdobywali: Szczepanik 12, Małecki 11, Żurawski 9, Adamczewski 9 , Paul 9, Filipiak 8, Marciniak 6, Sroczyński 4.