Domino wraca na tarczy. Zły początek play-off

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:08, 18.03.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 21:38, 18.03.2018

Koszykarze drugoligowego Domino Inowrocław rozpoczynają dziś swoją przygodę z fazą play-off. Dominatorzy po świetnym początku sezonu później nieco spuścili z tonu i rundę zasadniczą zakończyli na 7. miejscu. Teraz zmierzą się z wiceliderem tabeli BC Obra Kościan.

Podopieczni Siergieja Żełudoka stają dziś przed trudnym zadaniem. Drużyna gospodarzy do ligowych słabeuszy nie należy, więc inowrocławianie będą musieli wspiąć się na wyżyny swych umiejętności, by wywieźć z Kościana dobry wynik.

Przypomnijmy, w październiku Domino pokonało w Inowrocławiu BC Obrę 71:65, z kolei w rundzie rewanżowej lepsza była drużyna z Kościana wygrywając 74:52.

Początek meczu o godz. 20.00.

#ZawszeNaCzasie

• Pierwsza kwarta rozgrywana niemalże na siedząco. Domino wygrywa 9:8. Widoczny brak pauzującego Warchowskiego.
  • W drugiej odsłonie mecz nabiera nieco tempa i gospodarze wygrywają 17:7. W meczu jest 25:16 dla BC Obra Kościan.
  • Po przerwie nadal nieznaczna przewaga Obry udokumentowana zwycięstwem 17:12.
  • Ostatnia kwarta wyrównana, zakończona jednopunktową przewagą Obry 20:19.
  • BC Obra Kościan - Domino Inowrocław 62:47.
  • Punkty dla Domino zdobywali: Korólczyk 15, Kozłowski 11, Sołtysiak 10, Majer 8, Barański 2, Rosiński 1.