Marzenie o awansie do I ligi nie spełni się. Śląsk rozbił Domino

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:03, 18.04.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 18:49, 18.04.2018

Nasi drugoligowcy z Domino Inowrocław rozgrywają dziś ostatnie spotkanie drugiej fazy play-off. Mecz zadecyduje o dalszych losach Dominatorów. Zwycięstwo nad Śląskiem Wrocław oznacza awans do kolejnej rundy, przegrana - koniec sezonu.

Po dwóch meczach stan rywalizacji Domino z Exact Systems Śląsk II Wrocław jest remisowy. Przypomnijmy, pierwszy mecz zakończył się wyjazdową wygraną inowrocławian 74:79. W sobotnim rewanżu w Inowrocławiu Śląsk pokazał siłę i wygrał 77:90.

Jak pokazały oba spotkania, obie drużyny prezentują zbliżony poziom, więc zwycięstwo zależeć może od dyspozycji dnia. Lepsza z drużyn w kolejnej fazie rozgrywek zmierzy się z ekipą Syntex Księżak Łowicz.

Początek meczu o godz. 17.00.

Trzymamy kciuki za podopiecznych Siergieja Żełudoka.

#ZawszeNaCzasie

• Od samego początku bardzo wyrównane spotkanie. Pierwsza kwarta remisowa 18:18, druga zakończona jednopunktową przewagą gospodarzy 16:15.
  • Połowa meczu za nami i na tablicy wynik 34:33 dla Śląska.
  • Bolesna dla Domino trzecia kwarta. Śląsk zdecydowanie przeważa i wygrywa ją 22:8.
  • Nie wygląda to dobrze. Na dwie i pół minuty przed końcem Domino przegrywa aż 69:48. Wygląda na to, że to już koniec marzeń o awansie do kolejnej fazy rozgrywek.
  • KONIEC! W przyszłym sezonie Domino Inowrocław nie zagra w I lidze.
  • Exact Systems Śląsk II Wrocław - Domino Inowrocław 78:55.
  • Punkty dla Domino zdobywali: Barański 10, Sołtysiak 10, Korólczyk 9, Kozłowski 9, Warchowski 7, Jankowski 5, Majer 3, Rosiński 2.

BEZ WZGLĘDU NA WYNIK - DZIĘKUJEMY ZAWODNIKOM I SZTABOWI SZKOLENIOWEMU ZA EMOCJE. KOLEJNY SEZON BĘDZIE WASZ!