Goplania poszła jak burza. Burza Nowa Wieś Wielka bezbronna

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 10:05, 26.05.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:11, 26.05.2018

Na 4 kolejki przed końcem sezonu, Goplania Inowrocław zajmuje fotel wicelidera A-klasy. Szans na bezpośredni awans do V ligi już nie ma, ale Biało-Niebiescy wciąż mają w zasięgu baraże. Dziś na wyjeździe zagrają z Burzą Nowa Wieś Wielka.

Gospodarze spotkania są przedostatnią drużyną w tabeli, ale nie mając już nic do stracenia, mogą sprawić niespodziankę. W rundzie jesiennej Goplania zdecydowanie wygrała 4:1, co może być dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem. Warto jednak pamiętać, że przegrana Goplanii znacznie może skomplikować drogę do baraży. Tuż za plecami podopiecznych trenera Dawida Żurawskiego, czai się Noteć Gębice. Z nimi właśnie Biało-Niebiescy rozegrają ostatni mecz w sezonie.

Mimo 4 kolejek do końca sezonu 2017/2018, Goplania w dwóch rundach będzie pauzować. Wyniki dzisiejszego spotkania i meczu wyjazdowego w Gębicach będą więc kluczowe dla dalszych losów drużyny.

#ZawszeNaCzasie

• 14. minuta - Dawid Górski wyprowadza Goplanię na prowadzenie. Jest 1:0.
  • 7 minut później z rzutu karnego podwyższa wynik na 2:0.
  • Na 10 minut przed końcem pierwszej części spotkania na listę strzelców ponownie wpisuje się Dawid Górski. Burza bezsilna - jest już 3:0.
  • Przerwa. Burza Nowa Wieś Wielka przegrywa z Goplanią 0:3.
  • Zaczynamy drugą połowę. Cały czas przewaga Biało-Niebieskich, ale wynik zmienił się dopiero w 71. minucie. Kacper Wróblewski strzela na 4:0.
  • Na kolejną bramkę czekaliśmy tylko 7 minut, a na listę strzelców wpisuje się ponownie Wróblewski.
  • Burza Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław 0:5.