Goplania złamała Łokietka. Jest ważne zwycięstwo!

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:03, 21.10.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 18:26, 21.10.2018

Czas na 11. kolejkę rozgrywek ligi okręgowej. Po zwycięstwie w Radziejowie Goplania Inowrocław podejmować będzie Łokietka Brześć Kujawski. Zapowiada się mecz walki, bo dzisiejszy przeciwnik Biało-Niebieskich z pewnością łatwo skóry nie sprzeda.

Łokietek ma na swoim koncie zgromadził 19 punktów i zajmuje 3. lokatę w tabeli - tuż nad Goplanią lokującą się tuż za podium. Podopieczni trenera Dawida Żurawskiego na pewno zrobią wszystko, by udowodnić kibicom, że nie odpuszczą walki o spokojny ligowy byt.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Orłowskiej o godz. 15.00.

[ZT]10711[/ZT]

AKTUALIZACJA:

• Po pierwszej połowie Goplania prowadzi z Łokietkiem 1:0 po bramce Arkadiusza Makowieckiego.
  • W 55 minucie Tomasz Sobolewski podwyższa wynik na 2:0 dla Goplanii.
  • Mamy już 3:0. Rzut karny wykorzystuje Bartosz Goczkowski.
  • W doliczonym czasie gry Dawid Marciniak zdobywa honorowe trafienie dla Łokietka.