Zamknij

Domino nie przeszło Suchego Lasu. Wysoka porażka na wyjeździe

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:08, 19.01.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 16:09, 19.01.2019
Skomentuj

Nasi drugoligowcy z Domino Inowrocław nie dali rady ekipie Biofarm Basket II Suchy Las. Gospodarze dali pograć naszym tylko w pierwszej kwarcie. Potem był to mecz do jednego kosza.

Początek meczu nie wskazywał na to, że Domino przegra, i to tak wysoko. Wynik 21:24 dla inowrocławian po pierwszej odsłonie meczu, dawał nadzieję na równorzędną walkę. Kolejne kwarty to jednak popis nieskuteczności Domino.

Biofarm Basket II Suchy Las - Domino Inowrocław

83 - 57

(21:24, 19:11, 16:11, 27:11)

Dla Domino punktowali: Korólczyk 14, Kozłowski 11, Barański 10, Maciejewski 10, Krawiec 7, Majer 5.

Dzisiaj o 19.30 nasza druga drużyna - KSK Noteć Inowrocław - podejmować będzie PZKosz Władysławowo. Początek meczu o godz. 19.30. Całe spotkanie obejrzeć można u naszego Partnera - w portalu I-basket.pl.