Zamknij

Goplania i Cuiavia remisują w wyjazdowych spotkaniach

18:05, 13.04.2019 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj

Dziś swoje spotkania rozgrywały dwie inowrocławskie drużyny - Goplania i Cuiavia. Obie ekipy grały mecze wyjazdowe - oba zakończone remisem.

W 20. kolejce rozgrywek V ligi Goplania Inowrocław miała szansę podreperować swój bilans punktowy w Strzelnie, gdzie mierzyła się z Kujawianką. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Dopiero po przerwie z karnego dla Kujawianki trafił Wiktor Kinowski. Wyrównującą bramkę dla Goplanii zdobył Michał Hałas.

Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław

1:1 (0:0)

W rozgrywanym równolegle meczu 22. kolejki nasz czwartoligowiec Cuiavia Inowrocław bezbramkowo zremisował z Pomorzaninem Toruń.