Zamknij

Goplania przełamała passę porażek. Jest wygrana z KS Brzoza

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:59, 11.05.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 20:40, 11.05.2019
Skomentuj

Krystian Makowiecki zapewnił Goplanii Inowrocław zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z KS Brzoza. Choć Biało-Niebiescy nie mają już praktycznie szans na awans do IV ligi, to dzisiejsza wygrana z pewnością podniesie morale drużyny i poprawi humor kibicom.

7 5

Nie mają szans od miesiąca na IV ligę. Autor powinien napisać , że zapewnili sobie utrzymanie!!! I to na tyle... 19:22, 11.05.2019

Odpowiedz

Robert1968Robert1968

14 3

Byłem na tym meczu. Kibiców z Inowrocławia niewielu. W pierwszej połowie Brzoza miałą przewagę i kilka razy musiał interweniować nasz bramkarz i to w sytuacjach, gdzie mogliśmy stracić bramki. Brawo Pepis ! Dzisiaj był naszą mocną stroną ! W drugiej połowie Brzoza cofnęła się i przez dłuższy czas broniła się na swojej połowie czekając na okazje do kontry. Podobało mi się , że Goplaniści z jednej strony wzajemnie się wspierali, pokrzykiwali na siebie a z drugiej strony nie odpuszczali i walczyli do końca. Nieco słabszy mecz rozegrał Michał Hałas. Środek pola z Szeflerem i Szelugą nieźle sobie radził. Co prawda kilka strzałów Szelugi "Panu Bogu w okno", ale plus za walkę i rozwagę w grze po żółtej kartce. Bardzo przyzwoicie zagrali nasi dwaj boczni obrońcy. Środek obrony trochę "elektrycznie" ale w sumie szczęśliwie. Klasą sam dla siebie był Adam Rychłowski , robił dużo dobrego z przodu. Ten mecz pokazał, że drużyna bardzo dużo traci , gdy Adam nie gra lub jest wystawiany na obronie. W końcu odważnie, szczęśliwie a co za tym idzie skutecznie zagrał Krystian Makowiecki. Naprawdę, miło było patrzeć jak wygrywał wiele pojedynków co okrasił ładną bramką. Generalnie cały zespół Goplanii zagrał ambitnie, szczęśliwie i dzięki większej determinacji wygrał to spotkanie. Remis byłby krzywdzącym wynikiem a już kolejna porażka bardzo mogłaby pogrążyć zespół. Dziękujemy Panowie za ogromną chęć zwycięstwa i końcowy sukces. Jest światło w tunelu:) 23:51, 11.05.2019

Odpowiedz

10 2

Dawac dawac chlopaki wygrajcie teraz ze Startem Radziejow, pokazcie wszystkim ze jestescie walczakami i sie nie poddajecie. Jestesmy z Wami! 09:47, 12.05.2019