Koszmar w pierwszej połowie, walka w drugiej i niestety porażka Goplanii [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:57, 17.08.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 09:28, 19.08.2019

Licznie przybyli na pierwszy mecz w Inowrocławiu kibice Goplanii, sobotniego spotkania nie będą dobrze wspominać. Biało-Niebiescy po fatalnej pierwszej połowie i nieco lepszej drugiej części meczu, przegrali z LTP Lubanie 3:4.

Początek spotkania od razu przyniósł zimny prysznic drużynie gospodarzy, kiedy to Konrad Kaźmierczak otworzył wynik spotkania na 1:0 dla Lubania. Niemalże przez całą pierwszą połowę Goplania grała bez pomysłu i bezskutecznie. To musiało zakończyć się kolejnymi bramkami. Świetnie dysponowany Kaźmierczak w 33. minucie podwyższył wynik na 2:0 dla LTP Lubanie, a kilkadziesiąt sekund później skompletował hat-tricka. 0:3 - takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie gol w 55. minucie Przemysława Czaplewskiego dał nadzieję Goplanii na dogonienie wyniku. Niestety, w 64. minucie czwartego gola na swoim koncie zanotował Kaźmierczak i było już 1:4. Na szczęście niedługo potem drugą bramkę dla Goplanii strzelił Dawid Górski, a na 5 minut przed końcem spotkania swoje trafienie dołożył Dominik Kostrzak. To jednak było za mało, by doprowadzić choćby do remisu.

4 4

Walić was w dupe na was wystarczy 4 cuiavistów i to jeszcze pijanych tylko cuiavia i kks Poznań pozdrawiamy Kolejorz ?????? 21:33, 17.08.2019

ZielonyZielony

7 4

ale wy macie zielony kompleksik na tej orłowskiej ?? 21:42, 17.08.2019

wasz Panwasz Pan

7 6

Typowa z was wiocha z lig wiejskich. Tyle wam napiszę chłoposzki. 22:21, 17.08.2019

KksKks

4 5

Zawisza *%#)!& wy gacie in podocieracie i to cała goplania i to taki z was klub same *%#)!& brawo wy cuiavia górą 22:52, 17.08.2019

Robert1968Robert1968

3 3

Nie można tak grać jak to było widać w I połowie . gościom zabrakło konsekwencji i szczęścia być wygrywać większą różnicą bramek w II połowie. To co nie udało się LTP Lubanie, wykorzystali piłkarze Goplanii, strzelając 3 bramki w drugiej połowie spotkania . Stare błędy z poprzedniego sezonu w obronie a do tego bramkarz nie był naszą mocną stroną . Środek pola w wykonaniu Kamila i Przemka to tragedia. W drugiej połowie trochę lepiej ,ale obu stać na dużo lepszą grę . To nie był ich dzień . Obaj młodzi zawodnicy grający w bocznych strefach nie pokazali charakteru. Za dużo holowania piłki w polu karnym w wykonaniu Górola a za mało strzałów. Nie da się wejść z piłką do bramki a strzelając na bramkę dajesz szansę bramkarzowi na popełnienie błędu. Niemniej potencjał jest w naszym napastniku ! Franek wszedł za późno ,a le nad kondycją musi popracować. Dał trochę jakości i gdyby mecz trwał jeszcze 5 minut dłużej to remis był możliwy w tych zawodach . Solidny trening i lepsze zgranie powinno zaowocować lepszymi wynikami . 22:57, 17.08.2019

Odpowiedzi:1

z trybunz trybun

6 1

trochę masz racji .. trochę. nie wymieniłeś żadnego z obrońców (którzy dzisiaj byli tragiczni- zwłaszcza w pierwszej połowie) ani szelugi ktory notował same straty, walka i krzzyki okej, ale na 5 lige to mało. w drugiej dominik wykazał charakter to się ceni! szkoda młodych bo inni powinni dostać szansę w drugiej czesci ale kto ma ich wpuścić skoro gracie bez trenera. zycze powodzenia i szacunek, że jesteście silni nawet jak wszystko przeciwko wam 23:21, 17.08.2019

RicardinhoRicardinho

7 9

Zaorać ten pseudostadion, zasadzić ziemniaki, będzie większy pożytek. 09:38, 18.08.2019

3 0

Prawdopodobnie w najbliższą środę nie dojdzie do spotkania pucharowego Goplania - Cuiavia . Ten mecz zostanie przełożony o tydzień. Nie ma tu winy żadnego z w/w klubów . 12:09, 18.08.2019

ObiektywnyObiektywny

1 2

Mecz przełożony na pierwszą środę wrzesnia mecz sie odbędzie o godz 19 tej przy sztucznym oświetleniu na stadionie Olimpijczyków po niedzieli montuja oświetlenie brawo to będą dobiero derby. 18:46, 18.08.2019

do obiektywnydo obiektywny

3 0

w pierwszą środę września tj. 4.09 Cuiavia gra u siebie z Włocłavią Włocławek mecz ligowy. Nie siej fermentu. Jeśli mecz będzie przełożony to na 28.08. 21:23, 18.08.2019

Becik123Becik123

3 1

Do *%#)!& ten bramkarz *%#)!& nawet żucić się nie umie 00:03, 19.08.2019

19211921

2 0

Czego nie umie? Żucić? W jakim to języku? Ogarnij sobie jakiś słownik za nim zaczniesz komentować. 11:37, 20.08.2019