Trwa passa porażek Goplanii. Wyjazdowa przegrana z liderem

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:15, 12.10.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 15:16, 12.10.2019
  • Trzecią porażkę z rzędu poniosła dziś Goplania Inowrocław.

• W meczu 10. kolejki rozgrywek ligi okręgowej Biało-Niebiescy ulegli liderowi KS Brzoza 3:1.

• Honorowe trafienie dla inowrocławian zanotował na swoim koncie Przemysław Czaplewski.

• Za tydzień Goplania podejmować będzie Kujawiankę Strzelno.

[ZT]14085[/ZT]

komentarz(11)

Robert1968Robert1968

6 6

Kilka zmian w składzie Goplanii, nie zagrał m.in. jej kapitan Bartek oraz Krystian. W pierwszej połowie Goplania powinna zamknąć ten mecz. Trzech 100-uprocentowych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał nasz napastnik a nie wykorzystane szanse ...zemściły się i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Brzoza w pierwszej połowie nie pokazała wielkiego poziomu, byli lepsi słabością i niefrasobliwością naszej gry defensywnej. Nasz zawodnik z numerem 4 na koszulce grał słabiutko a "ukoronowaniem" jego poczynań była strata piłki, po której Brzoza strzeliła bramkę. Przyzwoicie zagrał młody bramkarz Goplanii. Dobre zawody rozegrał Dominik Kostrzak i kolejny obrońca z numerem 16. Adam Rychłowski więcej nam daje grając z przodu z Dawidem. Gdyby Górol grał bardziej zespołowo to byłoby dla nas więcej szans na strzelenie kolejnych bramek. Choć trzeba mu przyznać, dzięki jego końcowemu podaniu Przemek Czaplewski znalazł się w wybornej sytuacji dał nam prowadzenie w tym spotkaniu. 18:03, 12.10.2019

lkolko

8 8

goplania powinna nie istnieć --przynosi tylko WSTYD miastu 19:41, 12.10.2019

bartibarti

8 6

To prawda goplania schodzi znow na psy. Może ktos by tam zrobil porzadek???? 20:11, 12.10.2019

ZskiZski

4 6

Gdyby górol wykorzystał wszystkie stu procentowe sytuacje mecz skończyłby się w pierwszej połowie. Na pochwałę zasługuję jak zwykle ostoja obrony- Dominik Kostrzak oraz nasz młody bramkarz, w bardzo szybkim tempie się rozwinął, skok między pierwszym jego meczem, a dzisiejszym jest naprawdę duży. Brawo! 11:00, 13.10.2019

Odpowiedzi:1

ZielonyZielony

7 7

Jak jest dobry to do Cuiavii 12:00, 13.10.2019

2 1

Panie trenerze dlaczego nie gra Mikołaj Ruta najlepszy napastnik? 11:57, 13.10.2019

Odpowiedzi:4

NickNick

1 6

Dlatego że trener ma taki kaprys. Woli postawić na Boryska, zawodnika MMA. 21:04, 13.10.2019

CuiaviaCuiavia

1 0

Mikolaj ruta ma kontuje! 07:56, 14.10.2019

pseudo nickpseudo nick

1 2

Nick widzę jesteś typem człowieka który lubi wypowiedzieć się i skrytykować nie znając tematu.... Ruta ma kontuzję dlatego nie gra 17:29, 15.10.2019

tnttnt

1 1

ale jak Ruta nie mial kontuzji to ten pseudotrenerek tez na niego nie stawial 20:34, 17.10.2019